Magazyn i wyposażenie w sprzęt - wózki widłowe

Jak założyć firmę.

Magazyn i wyposażenie w sprzęt - wózki widłowe

Postautor: KacperIl » poniedziałek 05 lis 2018, 15:01

Cześć,
Chciałbym zapytać Was, gdzie warto szukać dobrej jakości sprzętu w zakresie wózków widłowych i podnośników do magazynu. Niedługo ze wspólnikiem otwieramy swoją własną firmę i chcielibyśmy lepiej poznać firmy które nie tylko zajmują się ich sprzedażą ale również serwisowaniem. Pomożecie?
KacperIl

Re: Magazyn i wyposażenie w sprzęt - wózki widłowe

Postautor: WeronikaMek » środa 07 lis 2018, 10:00

Bardzo dobre pytanie my również z mężem prowadzimy magazyn i powiem Ci, że długo szukaliśmy odpowiedniej firmy która będzie w stanie pomóc nam w zakresie sprzętu do magazynu zarówno zakupu jak i serwisu. Dopiero tak naprawdę odkąd nawiązaliśmy współpracę z Lemarpol różnica jest ogromna (oczywiście na plus) i takiej firmy szukaliśmy gdzie zawsze można liczyć na wsparcie i ich ogromne doświadczenie.
WeronikaMek

Postautor: PawełJol » czwartek 08 lis 2018, 12:10

Według mnie najlepiej jest jednak wybierać firmy z dużym doświadczeniem i tutaj wspomniana już wcześniej firma Lemarpol będzie jak najbardziej słusznym wyborem. Mają fajne warunki wynajmu wózków widłowych, a jeżeli zdecydujesz się kiedyś na ich zakup to obniżają następnie ich cenę o koszty wynajmu. Co do serwisu również nie mam najmniejszych zastrzeżeń, bo zawsze potrafią zdiagnozować usterki i je szybko diagnozują. Także możesz się do nich odezwać, bo wydaje mi się że się nie zawiedziesz.
PawełJol

Postautor: SebastianM » piątek 23 lis 2018, 10:05

Całkowicie się z Wami zgadzam, jeżeli mówimy o jakości sprzętu, dobrej cenie i do tego pewnym serwisie to jednak wolimy sprawdzić opinie klientów, warunki współpracy, czy też jakość kontaktu i czas odpowiedz. Ja też prowadząc biznes wolę mieć spokój w zakresie technicznym sprzętu, dlatego stawiam przede wszystkim na wiedzę, która poparta jest doświadczeniem.
SebastianM

Postautor: KubaT » czwartek 29 lis 2018, 18:59

Ja kiedyś sam raz niestety ale miałem nieprzyjemną współprace właśnie z jedną firmą gdzie na serwis czekałem kilka tygodni i tyle samo na realizację. Natomiast odkąd już działamy ze wsparciem Lemarpol to zmieniło się całkowicie. Przede wszystkim jasna umowa i warunki które są w stanie spełnić. Do tego serwisy wykonywane poprawnie i w rozsądnych cenach które oczywiście wcześniej są konkretnie ustalone.
KubaT

Postautor: KacperIl » środa 05 gru 2018, 17:55

Czyli widzę, że akurat na naszym forum jesteście przede wszystkim za Lemarpol w takim razie chyba dalej nie ma co zwlekać i postaram się jeszcze w tym tygodniu z nimi skontaktować może uda mi się jeszcze w tym roku zakończyć ten problem. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za Wasze odpowiedzi na pewno mi się przydadzą
KacperIl

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma