księgowość dla firm

Jak założyć firmę.

Re: księgowość dla firm

Postautor: Madzix3o5 » piątek 20 lip 2018, 15:50

Nie decydowałabym się na księgowość online łatwo się przez takie narzędzia pomylić
https://www.feliway.com/pl
Madzix3o5

Postautor: KacperIl » środa 06 mar 2019, 09:40

Jeśli samodzielnie prowadzicie swoją księgowość to również mogę polecić Wam z własnego doświadczenia system z którego sami korzystamy do skanowania faktur i dokumentów, a jest to Invoice Digitizer którego używam już od dłuższego czasu i muszę przyznać że pozwala na znaczące oszczędności czasu i swoich nerwów bo pozwala w 100% na poprawne ich dodanie do systemu online, a do tego nawet jak trzeba później jakaś znaleźć to jest dużo łatwiej bo wszystko mieści się w chmurze.
KacperIl

Postautor: chroopka » czwartek 14 mar 2019, 16:59

Madzix3o5 pisze:Nie decydowałabym się na księgowość online łatwo się przez takie narzędzia pomylić

Tylko, ze to nie jest to samo. Ja korzystam z tax care, mam księgowość online u nich, ale to przeciez nie oznacza, że rozliczam się sama i narobię błędów. To normalne biuro rachunkowe, tylko że działa online. I to jest jak najbardziej normalna i bezpieczna opcja.
chroopka

Postautor: Ferina » piątek 29 mar 2019, 00:36

Właśnie też się ostatnio zastanawiałam nad zmianą księgowej na Tax Care, głównie ze względu na oszczędności. Możesz powiedzieć, jak to wychodzi cenowo?
Ferina

Postautor: chroopka » niedziela 31 mar 2019, 11:30

Ceny abonamentu zaczynają się od 99 zł miesięcznie. Ale to zależy od rodzaju działalności i ilości papierów. Najprościej się z nimi skontaktować, wyliczą Ci wszystko i zobaczysz jak na tym wyjdziesz.
chroopka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma