Jak rozkręcić firmę?

Jak założyć firmę.

Re: Jak rozkręcić firmę?

Postautor: Olga1981 » piątek 19 paź 2018, 12:48

Bardzo ciekawie)
Olga1981

Postautor: TabliceAkademickie » poniedziałek 04 mar 2019, 23:10

To kwestia dobrej i skutecznej reklamy od której wszystko się zaczyna, warto poświęcić jej więcej czasu jak i nakładów finansowych, bo w praktyce to wszystko może nam zaprocentować. Warto skupić się również na reklamie internetowej.
www.TabliceAkademickie.pl
TabliceAkademickie

Postautor: zenonmartyk2 » środa 06 lis 2019, 09:29

Witam polecam ci reklamę w sieci jak google adwords czy pozycjonowanie. Najlepiej zobacz tutaj [url]cienkusz.com.pl/panele-szklane-do-kuchni-warszawa[/url]
zenonmartyk2

Postautor: artek » sobota 14 gru 2019, 17:56

Najlepiej razem z dużą znaną marką która sprzedaje od lat sprawdzone produkty i nie inwestując zbyt dużych kwot pieniędzy. Jest to możliwe otwierając multiagencję razem z Cuk w branży ubezpieczeniowej.
artek

Postautor: Florence99 » środa 22 sty 2020, 17:31

Na pewno warto skorzystać z usług agencji interaktywnej :) ze swojej strony polecam Mediaprojectgroup.pl :)
Florence99

Postautor: Grzegorz Maj » czwartek 23 sty 2020, 18:02

Ja również z czystym sumieniem polecam Media Project :) Wywiązali się z zadań śpiewająco ;)
Grzegorz Maj

Postautor: kaczorski90 » niedziela 26 sty 2020, 20:18

Inwestycja w google ads i fb ads to jedyne sensowne rozwiązanie aktualnie.
kaczorski90

Postautor: Gość » poniedziałek 27 sty 2020, 22:11

Ja polecam współpracę z youtuberami z Twojej branży lub podobnych. Przy biznesie lokalnym średnio polecam ten sposób, ale przy sklepie internetowym lub ogólnopolskiej firmie bardzo dobrze prosperująca metoda
Gość

Postautor: Dominika » sobota 01 lut 2020, 10:25

Ważen aby wspomagac sie technologia i korzystac z dobych systemów, np. ja prowadzę szkołę fitness i pracuję na programie, który ułatwia mi zycie. System Active Now służy do planowania zajęć, w prosty i przejrzysty sposób. Ma też wiele innych funckcji.
Dominika

Postautor: IlonaWęcka » środa 12 lut 2020, 10:29

Dominika pisze:Ważen aby wspomagac sie technologia i korzystac z dobych systemów, np. ja prowadzę szkołę fitness i pracuję na programie, który ułatwia mi zycie. System Active Now służy do planowania zajęć, w prosty i przejrzysty sposób. Ma też wiele innych funckcji.

Ja prowadzę swoją szkołę baletową od 2 lat. Uważam, że bez fajnej reklamy i dobrego zarządzania firmą nie odniosłabym tylu sukcesów. Obecnie wszystkie miejsca na zajęcia mam zarezerowane, na brak chętnych nie narzekam. Zgadzam się, że Active Now to jedna z ciekawszych aplikacji do zarządzania firmą i planowania wydatków. Najfajniejsza jest moim zdaniem opcja szybkiego i sprawnego kontaktu przez sms i monitoring wpłat i zaległości.
IlonaWęcka

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma