Jak obniżyć koszta?

Jak założyć firmę.

Re: Jak obniżyć koszta?

Postautor: Gość » wtorek 31 paź 2017, 09:56

Gość pisze:Warto mieć, tym bardziej że zawsze możesz w cuk zapłacić za ubezpieczenie w ratach.

Jak się na 11 rat u nich rozłoży opłaty, to w ogóle nie odczuwa się tych obciążeń.Małe sumy wychodzą do płacenia.
Gość

Postautor: pawlik » piątek 24 lis 2017, 14:17

Jak już ktoś tutaj napisał - zwiększenie produktywności to droga do obniżenia kosztów prowadzenia firmy. Nasza księgowość ostatnio została wzbogacona o oprogramowanie InvoiceDigitizer które wspomaga wprowadzanie faktur i paragonów zakupowych do systemu FK. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które skanuje dokumenty i automatycznie wprowadza je do systemu. Sprawność rozpoznawania faktur wynosi 80%. Oczywiście jest odpowiedni moduł do weryfikacji danych, który pozwala wyeliminować pomyłki. Każdy, kto kiedykolwiek wprowadzał, a właściwie wklepywał, faktury zakupowe, wie jak bardzo to pracochłonna praca. Poprawienie tego jednego kroku pozwala zwiększyć produktywność. Szybciej wprowadzone dokumenty to szybsza sprzedaż lub produkcja.
pawlik

Postautor: Gość » wtorek 28 lis 2017, 16:00

Gość pisze:
Gość pisze:Warto mieć, tym bardziej że zawsze możesz w cuk zapłacić za ubezpieczenie w ratach.

Jak się na 11 rat u nich rozłoży opłaty, to w ogóle nie odczuwa się tych obciążeń.Małe sumy wychodzą do płacenia.

Widzę że warto się tam wybrać po polisę.Dobry namiar.
Gość

Postautor: Koralowy » piątek 08 gru 2017, 13:47

ja obniżki zacząłem od prądu, zainwestowałem w fotowoltaike, kilka miesięcy temu mi PVprojekt montowali. Zawsze trezba szukać obniżek tam, gdzie sa najwyższe koszty
Koralowy

Postautor: Gość » poniedziałek 01 sty 2018, 15:56

Gość pisze:
Gość pisze:

To dobra informacja dla młodego kierowcy:)
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma