Obsługa biura

Jak założyć firmę.

Obsługa biura

Postautor: golab.anna » piątek 07 lut 2014, 13:14

Prowadzę od roku własną działalność gospodarcza i szczerze powiedziawszy nie mam kiedy zajmować się biurem. Szukam jakieś firmy co zajmie się obsługa nie tylko księgową, ale prawna, albo po prostu stanie za mnie w kolejce w urzędzie. Korzystałyście może z usług takich firm? Polecicie mi coś?
I z góry przepraszam, bo nie wiem w jakim miejscu na forum zamieścić ten wątek.
golab.anna

Re: Obsługa biura

Postautor: kamyk » wtorek 11 lut 2014, 14:02

Korzystałem i polecam kancelarie podatkową mgr Marka Kłosowskiego. To profesjonaliści z dużym doświadczeniem dlatego dobrze zajmą się wszelką obsługą prawną i księgową firmy.
kamyk

Postautor: Annique » piątek 14 lut 2014, 12:41

Nie jestem pewna czy kancelaria podatkowa może zająć się obsługa biura. Trochę mi się kojarzy z innym typem działalności.:) Ja korzystam z usług wirtualnego biura od ponad roku. To jest taka firma, co zajmuje się kompleksowa obsługa biura tzn. telefony, korespondencja itd. A także księgowością i obsługę prawną. Ja osobiście jestem z Krakowa jak firma, ale firma świadczy usługi na terenie całej polski. Ta firma, to http://officepoland.eu. Tam na stronie masz szerzej opisane czym się zajmują. Ja naprawdę jestem zadowolona z ich usług.
Annique

Postautor: magda_gdy » sobota 15 lut 2014, 14:54

Też korzystam z wirtualnego biura. Jest to dla mnie bardzo opłacalne finansowo i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Polecam wszystkim takie rozwiązanie - no chyba że ktoś lubi samodzielnie prowadzić swoją korespondencję itp. Moim zdaniem, szkoda na to czasu;) Choć oczywiście wszystko też zależy od charakteru prowadzonej działalności.
magda_gdy

Postautor: szymikar » piątek 15 cze 2018, 14:10

Pilnie potrzebuję namiarów na kancelarię, która w fachowy sposób zajmuje się obsługą prawną!
szymikar

Postautor: ghhjh » piątek 15 cze 2018, 16:17

Nie napisałeś, jaki obszar Cię interesuje. Jeśli jest to Szczecin i okolice to zachęcam zgłosić się do Kancelarii Chmurak kancelaria-chmurak.pl . Z ich strony mogę liczyć na porządne wsparcie, np w sprawie prawa pracy. Ich pomoc z pewnością Ci się przyda!
ghhjh

Postautor: korrenten6 » wtorek 11 wrz 2018, 13:36

Ja myślę, że można się w tym temacie popytać znajomych. To powinno rozwiązać problem.
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej – Stanisław Lem
korrenten6

Postautor: Welmer » poniedziałek 01 paź 2018, 01:10

Znajomi nie zawsze są najlepszymi doradcami.
Welmer

Postautor: Olga1981 » piątek 19 paź 2018, 12:47

Bardzo ciekawie)
Olga1981

Postautor: TabliceAkademickie » poniedziałek 04 mar 2019, 23:11

Warto pomyśleć także o niezbędnych akcesoriach do wyposażenia biura, w tym krzesła czy tablice magnetyczne które zawsze się sprawdza, np: organizując różne szkolenia. Ich szeroki wybór oraz niższe ceny znajdziecie u nas :)
www.TabliceAkademickie.pl
TabliceAkademickie

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma