Obsługa biura

Jak założyć firmę.

Re: Obsługa biura

Postautor: konwalia » czwartek 14 mar 2019, 12:12

Ciekawym rozwiązaniem może być skorzystanie z pomocy Wirtualnej Asystentki. Niech cię nazwa nie zmyli, chodzi tu głównie o to, że ona pracuje w domu a nie w Twoim biurze. Możliwości współpracy mogą być różne. Wiem, że Wirtualna Asystentka ma różne umiejętności. Może pomoże Ci w tym Pola Sobczyk (polasobczyk.pl). To właścicielka BrandAssist, która świadczy usługi prowadzenia biura. Pola ma też w swojej ofercie konsultacje, z których polecam Ci skorzystać, bo mogą okazać się pomocne w doborze takiej pomocy.
konwalia

Postautor: chroopka » czwartek 14 mar 2019, 17:05

Dobre biuro rachunkowe zajmie się i księgowością i reprezentowaniem przed urzędami i nawet zapewni obsługę prawną. Ja mam to wszystko w tax care. Może zapoznaj się z ich ofertą, bo to wcale nie wychodzi drogo.
chroopka

Postautor: reader » piątek 28 cze 2019, 13:43

magda_gdy pisze:Też korzystam z wirtualnego biura. Jest to dla mnie bardzo opłacalne finansowo i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Polecam wszystkim takie rozwiązanie - no chyba że ktoś lubi samodzielnie prowadzić swoją korespondencję itp. Moim zdaniem, szkoda na to czasu;) Choć oczywiście wszystko też zależy od charakteru prowadzonej działalności.

Wirtualne biuro to bardzo dobre rozwiązanie. Ja już blisko 3 lata korzystam z tego pomysły. Oszczędzam czas i pieniądze.
reader

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma