Strona 1 z 2

Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Post: poniedziałek 27 paź 2014, 14:22
autor: Hite
poszukuje jakiegos sensownego biura rachunkowego, ktore ma dobre ceny - dla poczatkujacej firmy szukam troche oszczednosci :)

Re: Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Post: poniedziałek 27 paź 2014, 20:39
autor: Seeve
proponuje sprawdzic sobie financialluk. bardzo rzetelne biuro i calkiem przystepne stawki :)

Re: Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Post: środa 19 lis 2014, 08:16
autor: Jerzyk
Też uruchamiałem działalność gospodarczą na początku tego roku (branża IT). Mam stałych odbiorców moich usług - i wystawiam maksymalnie 5 do 6 faktur w miesiącu. Zastanawiałem się nad księgowością online (jest kilka firm które się tym zajmują), ale ostatecznie zdecydowałem się na ofertę z TAX Credit (jest to ogólnopolska sieć biur rachunkowych) - namiar na nich znajdziesz na tej stronie taxcredit.pl. Tam na stronie podaj rodzaj prowadzonej działalności i inne dane. W niedługim czasie zadzwoni konsultant i powie wszystko co i jak - zaproponuje też biuro rachunkowe położone najbliżej Ciebie.
W przypadku DG najtrudniej jest na początku - później już Ci wchodzi w krew to co możesz odliczać oraz jak się poruszać w prawie podatkowym itd.

Re: Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Post: niedziela 30 lis 2014, 13:34
autor: mrck
a musi być koniecznie we wrocławiu? ja mam zleconą całą księgowośc do firmy bde constans. Mimo, że jestem z płocka,a oni nie to to działa. Współpraca zdalnie się naprawdę dobrze sprawdza w takich momentach

Re: Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Post: piątek 26 gru 2014, 20:11
autor: cecylka
Hite pisze:poszukuje jakiegos sensownego biura rachunkowego, ktore ma dobre ceny - dla poczatkujacej firmy szukam troche oszczednosci :)


Sprawdź sobie na ile Ci odpowiada oferta biura Super Księgi http://superksiegi.pl
Ja zaczęłam z nimi od początku - szukałam biura które oferuje pomoc z założeniu działalności, teraz prowadzą mi księgowość i kadry, korzystam z porad finansowych i prawnych,pomagają windykować długi ,wiem że oferują tez wirtualny adres. Bardzo rzetelne, profesjonalne i nowoczesne biuro, fajne podejście do klienta, nowoczesne rozwiązania w tym dostęp online, mnie bardzo odpowiadają , również cenowo

Re: Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Post: poniedziałek 05 sty 2015, 11:29
autor: papel
constans jest bardzo dobrym biurem :) korzystam z nich juz od dluzszego czasu, prowadza ksiegowosc zdalnie, zawsze wszystko rzetelnie

Re: Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Post: czwartek 12 mar 2015, 14:55
autor: Kkluseek
Może nie Wroclove ale bardzo profesjonalne biuro z Łodzi - WIOL. Dla raczkującej firmy lepsza jest stacjonarna księgowa.

Re: Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Post: czwartek 04 lut 2016, 13:52
autor: Agata P.
Ja jak cecylka wyzej - super ksiegi z Wroclawia zdecydowanie polecam , nowoczesne biuro z porządną rzetelną wiedzą

Re: Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Post: piątek 18 mar 2016, 17:34
autor: Mowas
Biur rachunkowych jest cała masa. Gdy sam szukałem we Wrocławiu to myślałem, że jest ich z 20 może 30... a tu się okazało, że we Wrocławiu jest prawie 500 biur rachunkowych. W google czy internecie można szukać tygodniami a i tak nie sprawdzisz wszystkich.
Dlatego polecam serwis http://www.dobre-biuro-rachunkowe.pl/dolnoslaskie/wroclaw/ można w jednym miejscu fajnie i szybko przejrzeć wszystkie biura w swojej okolicy. Tak na marginesie dodam, że w serwisie jest ponad 12 tysięcy biur z całej Polski.

Re: Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Post: wtorek 29 mar 2016, 10:06
autor: marian57
Wrocławskie biuro Business-tax które prowadzi działalność droga online http://business-tax.pl/ cieszy się dużym uznaniem klientów. Prowadzenie księgowości drogą internetową oszczędza masę czasu. Dokumentacje dostarcza się w formie skanów lub przez kuriera. A do dokumentacji ma się dostęp przez 24 godziny.