Jak poprawić zarządzanie?

Jak założyć firmę.

Jak poprawić zarządzanie?

Postautor: bamteks » czwartek 24 wrz 2015, 14:24

Zatrudniam 12 osób w sumie, działalność usługowa, związana z informatyką. Problemy tkwią przede wszystkim w zapominaniu o kluczowych kwestiach. Pomijane są istotne fakty przy poszczególnych zleceniach. Zdarzało się nawet, że pracownicy... zapominali o spotkaniach z klientami co jest skandalem. I co teraz? Zatrudnić kolejną osobę, która będzie ich pilnowała? Nie mam na to budżetu....
bamteks
 

Re: Jak poprawić zarządzanie?

Postautor: padreks » piątek 25 wrz 2015, 14:39

Jak to jak? Przede wszystkim optymalizację. Wykluczcie pracowników, którzy generują problemy, nie dbają o działanie firmy. Kolejny krok - odpowiednie oprogramowanie do zarządzania, najlepiej jeden system, z pomocą którego rzeczywiście będziecie w stanie wszystkie działania optymalizować.
padreks
 

Re: Jak poprawić zarządzanie?

Postautor: marek kolski » poniedziałek 28 wrz 2015, 14:21

U nas ten postęp przyszedł w momencie wprowadzenia Berberis Superior, jedna z wyższych wersji tego oprogramowania, ale taka, która faktycznie wiele spraw nam poukładała. W ramach systemu dużo łatwiej było nam zarządzać działalnością - wszystkie dane zebrane w programie, w sumie niskim kosztem. No i właśnie plus tutaj jest taki, że wszystko można organizować za pomocą jednego programu.
marek kolski
 

Re: Jak poprawić zarządzanie?

Postautor: Salomona » wtorek 13 paź 2015, 18:50

Musisz sobie sam zorganizować system zarządzania ludźmi, z pewnoścą jest wiele programów w tym pomocnych ale podstawą będzie określenie każdemu jego zadań i tego co chciałbyś wiedzieć o postępach pracy.
Salomona
 
Posty: 97
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 10:47

Re: Jak poprawić zarządzanie?

Postautor: Grzegorz_Z » środa 21 paź 2015, 13:30

Wszystko zależy, w jakiej branży działasz...
U nas sprawdził się program http://www.osteoonline.pl , dlatego że prowadzimy gabinety lekarskie.
Najlepiej, gdy oprogramowanie dostosowane jest do konkretnej branży.
Grzegorz_Z
 
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 12 mar 2015, 14:14

Re: Jak poprawić zarządzanie?

Postautor: karolinka » wtorek 27 paź 2015, 10:13

Na pewno w firmie musi być porządek. Trzeba sie tego uczyć od początku bo w razie kontroli z US nie bedziemy wiedzieli gdzie co mamy i gdzie szukać. W prowadzeniu firmy pomocne są różne programy jak np fsb small business https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/ Ma się wtedy wszystko w jednym miejscu i panuje nad chaosem. Program jest prosty w obsłudze i raczej każdy sobie z nim poradzi kto kiedykolwiek obsługiwał komputer.
karolinka
 

Re: Jak poprawić zarządzanie?

Postautor: Kenia » piątek 13 lis 2015, 12:57

Porządek to raz, dwa to odpowiednie programy, 3 to ilosc osob zajmująca się poszczególnymi czynnościami. Jesli kadra będzie mała to poprostu balagan zrobi się sam, bo pracownicy nie będa nadążać ze swoimi obowiązkami.
Kenia
 
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 03 lis 2015, 15:49

Re: Jak poprawić zarządzanie?

Postautor: Raenna » sobota 02 sty 2016, 14:33

W zarządzaniu pomocne jest wprowadzenie systemu ISO 9001, nam w tym pomagała firma http://www.tqmc.pl/ zajmują się tym kompleksowo, przeprowadzają szkolenia, zajmują się papierami. Sam system jest bardzo przydatny w firmie;)
Raenna
 
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 20 paź 2015, 11:05

Re: Jak poprawić zarządzanie?

Postautor: witene » środa 27 kwie 2016, 15:08

Zainwestuj w swoją firmę. Spraw aby Twoi pracownicy czuli się tal lepiej, a komfort pracy był lepszy. Znalazłam niedawno http://niszczarkaideal.pl/ jest tam wiele ciekawych informacji. Warto poświecić chwilkę.
witene
 
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 07 maja 2015, 19:50

Re: Jak poprawić zarządzanie?

Postautor: Dariusz34 » wtorek 27 lut 2018, 15:16

Zamiast zastanawiać się nad zatrudnieniem, naprawdę warto wprowadzić integracje systemu Jira. Sam system z różnymi wtyczkami świetnie organizuje czas i zadania oraz dokumenty. Polecam zajrzeć: jirasolutions.pl/uslugi/rozwoj/
Dariusz34
 

Następna

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «