księgowość dla firm

Jak założyć firmę.

Re: księgowość dla firm

Postautor: Madzix3o5 » piątek 20 lip 2018, 15:50

Nie decydowałabym się na księgowość online łatwo się przez takie narzędzia pomylić
business travel - https://bissole.pl/
Madzix3o5

Postautor: KacperIl » środa 06 mar 2019, 09:40

Jeśli samodzielnie prowadzicie swoją księgowość to również mogę polecić Wam z własnego doświadczenia system z którego sami korzystamy do skanowania faktur i dokumentów, a jest to Invoice Digitizer którego używam już od dłuższego czasu i muszę przyznać że pozwala na znaczące oszczędności czasu i swoich nerwów bo pozwala w 100% na poprawne ich dodanie do systemu online, a do tego nawet jak trzeba później jakaś znaleźć to jest dużo łatwiej bo wszystko mieści się w chmurze.
KacperIl

Postautor: chroopka » czwartek 14 mar 2019, 16:59

Madzix3o5 pisze:Nie decydowałabym się na księgowość online łatwo się przez takie narzędzia pomylić

Tylko, ze to nie jest to samo. Ja korzystam z tax care, mam księgowość online u nich, ale to przeciez nie oznacza, że rozliczam się sama i narobię błędów. To normalne biuro rachunkowe, tylko że działa online. I to jest jak najbardziej normalna i bezpieczna opcja.
chroopka

Postautor: Ferina » piątek 29 mar 2019, 00:36

Właśnie też się ostatnio zastanawiałam nad zmianą księgowej na Tax Care, głównie ze względu na oszczędności. Możesz powiedzieć, jak to wychodzi cenowo?
Ferina

Postautor: chroopka » niedziela 31 mar 2019, 11:30

Ceny abonamentu zaczynają się od 99 zł miesięcznie. Ale to zależy od rodzaju działalności i ilości papierów. Najprościej się z nimi skontaktować, wyliczą Ci wszystko i zobaczysz jak na tym wyjdziesz.
chroopka

Postautor: Karollina » poniedziałek 22 lip 2019, 12:57

nie podjęłabym się prowadzenia księgowości samodzielnie. Podatki to nie żarty! Bałabym się, że gdzieś się pomylę, albo coś... Systemy online też mnie nie interesują... Wybór biura był jednym z bardziej odpowiedzialnych zadań przed założeniem firmy. Wybrałam wtedy firmę biuro TENEO i jestem z nimi do dziś. To był dobry wybór :).
Karollina

Postautor: AlicjaM » wtorek 23 lip 2019, 10:22

Oj, tak.Prowadzenie księgowości samodzielnie, posiadając działalność gosp. do naprawdę duży problem.
AlicjaM

Postautor: kkawalec » wtorek 30 lip 2019, 14:47

Jeśli mieszka ktoś na Śląsku to polecam biuro rachunkowe Meritum w Rudzie Śląskiej. Mają też oddział w Gliwicach. Jestem ich klientem od jakiegoś czasu i nie mogę się do niczego doczepić. Ich strona internetowa to: meritum.net.pl :)
kkawalec

Postautor: Greg311 » sobota 03 sie 2019, 11:54

Kilka osób poleciło TaxCare w tym temacie, ale niestety teraz nieco bym uważał, bo ponoć właśnie zgłosili wniosek o upadłość.

Ze swojej strony mogę szczerze polecić inFakt. Korzystam z ich usług od prawie dwóch lat, odpowiadają szybko i sprawnie, wszystko dzieje się zdalnie i jeszcze nie miałem z nimi problemu, a pomagają naprawdę w wielu aspektach.
W razie czego podrzucam krótki opis o nich jakzalozycdg.pl/infakt
Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę na priv podrzucić konkretnego księgowego, którego mogę polecić :)
Greg311

Postautor: Krzy1214 » czwartek 12 wrz 2019, 09:17

Wszystko zależy od tego, o jak duże przedsiębiorstwo chodzi. Dla mikro, małych i średnich firm najlepszym sposobem prowadzenia księgowości jest raczej prowadzenie jej samodzielnie przez jakiś program to wspomagający. Jeżeli tych pozycji do księgowania nie ma jakiejś zastraszającej ilości, to dosyć łatwo księgowość prowadzi się w systim.pl od dawna prowadzimy tam fakturowanie, księgowość, CRM i jest to bardzo wygodne. Co prawda nie prowadzimy jakiejś ogromnej firmy, dlatego możemy prowadzić księgi handlowe samodzielnie. Nie mieliśmy jeszcze żadnych problemów z tym związanych, a koszta niewielkie.
Krzy1214

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma