Czy pomysł na firmę będzie dobry?

Jak założyć firmę.

Czy pomysł na firmę będzie dobry?

Postautor: tomasznzm1997 » czwartek 18 sty 2018, 00:49

Witam od dłuższego czasu zastanawiałem się nad tym jaką firmę stworzyć, mój fundusz to 60 tyś. zł ogólnie interesuje mnie motoryzacja mimo tego że ta praca na mechanika może być denerwująca,chodzi o problemy z odkręceniem śrub itp. lub gdy śrubka zabraknie albo zostanie za dużo to się często zdarza to mimo tego po prostu lubię przy tym grzebać, ogólnie firma miała by oferować naprawy samochodów,odnawianie samochodów zabytkowych i tych młodszych takich co mają 25-10 lat,lakiernictwo,blacharstwo po pierwsze chciałbym zapytać czy zainwestowanie 60 tyś. zł wystarczy? i czy biznes w ogóle opłacalny fakt jest duża konkurencja wszędzie ale ja chciałbym oferować coś więcej bo zazwyczaj firmy są albo typowo które naprawiają samochody są takie co tylko malują, no i takie co zajmują się tylko prostowaniem blachy ja natomiast chciałbym oferować naprawy w firmie blacharsko-lakiernicze, techniczne no i odnawianiem samochodów, co myślicie? bo już chyba nie ma dobrych pomysłów na firmę wszędzie jest duża konkurencja,co do doświadczenia w tym zawodzie spokojnie poradzę z usterkami technicznymi natomiast o wygląd wewnętrzny czyli blacharsko-lakierniczych mógłby zająć się mój kolega, nie mówię że biznes będę chciał prowadzić z 1 pracownikiem chciałbym dodać więcej ludzi max 3-4 pracowników, no chyba że macie jakieś lepsze propozycje z chęcią przeczytam.
tomasznzm1997

Re: Czy pomysł na firmę będzie dobry?

Postautor: Gość » wtorek 08 maja 2018, 12:31

Dobrym rozwiązaniem jest prowadzanie placówki franczyzowej cuk. Ubezpieczenia to biznes dla każdego.W cuk są szkolenia - można się wszystkiego nauczyć, otrzymujemy wsparcie dedykowanego menedżera regionalnego, a taką multiagencję można otworzyć nawet w dwa miesiące.
Gość

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma