Program do faktur online

Jak założyć firmę.

Re: Program do faktur online

Postautor: DamianEr » czwartek 24 sty 2019, 14:48

Księgowość w firmie warto wspierać dodatkowymi programami, które usprawniają pracę. Jednym z takich programów jest Invoice Digitizer od (elementia.pl) , który każdy dokument po zeskanowaniu wprowadza go do systemu , na którym pracujemy. Program ten usprawnia wprowadzenie dokumentów, eliminuje błędy, które powstawały przy ręcznym ich wprowadzaniu jak również usprawnia obieg dokumentów w firmie i pozwala na sprawdzenie ich w dowolnej chwili z różnych miejsc ponieważ są trzymane w chmurze.
DamianEr

Postautor: macedonia » wtorek 26 lut 2019, 20:25

mario_tka pisze:Moja księgowa też jest zadowolona z chmury. Trochę się martwiłam jak przyjmie opcję wysyłania jej faktur i linków, ale nie tylko nie było z tym problemu, a nawet na tyle jej sie podobało że poleciła kilku innym osobom, bo i dla niej to udogodnienie.

Właśnie mnie poleciła księgowa jakieś 3 miesiace temu. Byłam trochę sceptyczna ale powiedziała, że wszystko będę miała szybciej obsłużone z jej strony wysyłająć od razu faktury i dokumenty do ksiegowania.
macedonia

Postautor: tupikok » środa 27 lut 2019, 12:04

Jeżeli chodzi o program do fakturowania to polecam program Faktura Small Business od Mega-Tech: mega-tech.com.pl/faktura-small-business/. To program dostosowany do pracy sieciowej. Jego użytkownicy mogą korzystać z programu na kilku stanowiskach i nie duplikować faktur za sprawą wspólnej bazy danych. Warto potestować za darmo i poznać co potrafi, bo potrafi naprawdę dużo za bardzo dobrą cenę :)
tupikok

Postautor: rehema » czwartek 21 mar 2019, 10:10

do ilu faktur ta chmura jest darmowa?? Czy osoba do której chcę fakturę wysłać musi mieć też tam konto?
rehema

Postautor: Ferina » piątek 29 mar 2019, 00:30

Założyłam właśnie konto w Chmurze Faktur i testuję, póki co jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jeśli chodzi o liczbę faktur, to bez obaw, narzędzie jest całkowicie darmowe. Podobno kontrahent nie potrzebuje mieć konta, ale tutaj jeszcze nie mam stu procentowej pewności. Może ktoś, kto używa dłużej się wypowie :)
Ferina

Postautor: chroopka » sobota 30 mar 2019, 00:28

Czuję się wywołana do tablicy ;) Tak, chmura faktur jest darmowa i nie ma limitów. Odbiorca faktury nie musi z niej korzystać, bo fakturę dostaje w formie zaszyfrowanego linku i po prostu ją sobie pobiera.
chroopka

Postautor: bazyk » niedziela 31 mar 2019, 16:50

rehema pisze:do ilu faktur ta chmura jest darmowa?? Czy osoba do której chcę fakturę wysłać musi mieć też tam konto?

Konto musisz mieć Ty. Osoba której wysyłasz fakturę poprzez link jedynie ją pobiera. Nie musi mieć konta. Jeśli chodzi o ilości to nie ma ograniczenia co do faktur.
bazyk

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma