Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Jak założyć firmę.

Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Postautor: SebastianM » środa 30 sty 2019, 09:59

Cześć,
Potrzebuję Wszej pomocy w zakresie księgowości, odkąd rozwijamy firmę mamy coraz więcej spraw księgowych i potrzebujemy pomocy w zakresie wyboru porządnego programu który nam to ułatwi. Trafiłem na Invoice Digitizer i chciałbym zapytać Was czy warto? Naprawdę tak przyśpiesza pracę i niweluje powstawanie błędów?
SebastianM

Re: Program ułatwiający księgowość - Invoice Digitzer

Postautor: MarekOl » czwartek 31 sty 2019, 13:34

Korzystam i śmiało powiem, że warto. Jeżeli nie wyrabiacie się z dodawaniem dokumentów do systemu, czy też ze zbyt dużą ilością błędów to lepiej stawiać na takie rozwiązania które rzeczywiście ułatwiają pracę w dziale księgowości w naprawdę dużym stopniu i dają gwarancję omijania większości błędów.
MarekOl

Postautor: DamianEr » sobota 02 lut 2019, 18:36

Ja już wcześniej trochę o tym programie przeczytam i też zaczęłam zastanawiać się nad przetestowaniem tego rozwiązania również w naszym biurze rachunkowym. Wydaje się nieskomplikowany w obsłudze, a naprawdę bardzo odciążyłby nas od ilości problemów, błędów i nerwowych sytuacji. Chyba nie ma po co dłużej zwlekać i czas najwyższy na rozpoczęcie efektywnej księgowości :)
DamianEr

Postautor: KubaT » poniedziałek 11 lut 2019, 15:47

Również słyszałem o tym systemie podobno naprawdę jest to ogromne udogodnienie. Komputer robi wtedy wręcz 90% roboty, a może i więcej. Poczytam jeszcze trochę i może również skuszę się na testowanie. Invoice Digitizer to chyba będzie dobry pomysł na zaoszczędzenie czasu bo firma i jednocześnie ilość dokument strasznie rośnie.
KubaT

Postautor: PawełSmuk » środa 20 lut 2019, 15:57

Dokładnie jeśli zależy Ci na wygodzie, oszczędności czasu i też pewności co do prowadzonej księgowości aby uniknąć problemów z US to warto go mieć, szczególnie w firmach gdzie jednak tych faktur i rachunków jest duża ilość w okresie miesiąca.
PawełSmuk

Postautor: SebastianM » poniedziałek 04 mar 2019, 11:03

No to jednak co do niego się nie myliłam. Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że będzie to rzeczywiście dla mnie duże ułatwienie w księgowości, która jest niestety moją taką "piętą Achillesową"
SebastianM

Postautor: AdamPGA » czwartek 21 mar 2019, 12:19

PawełSmuk pisze: jeśli zależy Ci na wygodzie, oszczędności czasu i też pewności co do prowadzonej księgowości aby uniknąć problemów z US to warto go mieć, szczególnie w firmach gdzie jednak tych faktur i rachunków jest duża ilość w okresie miesiąca.

Napiszcie coś więcej - ile kosztuje, jaki ma wady i zalety w stosunku do innych, dlaczego warto go wybrać.

Czym się różni od innych, w czym jest lepszy?

Czy warto też dla małej firmy z małą ilością faktur w miesiącu?

Postautor: MarekOl » czwartek 21 mar 2019, 14:17

Myślę, że przy małej ilości dokumentów nie jest to do końca opłacalne. Myślę, że tutaj nie warto też się tak do końca rozpisywać tylko sprawdź sobie ich stronę elementia.pl gdzie jest cennik, zakres świadczonych przez nich usługi i od razu ewentualnie będziesz mógł się z nimi skontaktować.
MarekOl

Postautor: PawełSmuk » wtorek 23 kwie 2019, 21:38

Dokładnie najlepiej takich rzeczy dowiadywać się u źródła gdzie wszystko zostało dokładnie opisane. Dzięki czemu będziesz mógł rozwijać wszystkie wątpliwości i w końcu móc usprawnić swoją pracę.
PawełSmuk

Postautor: KubaT » wtorek 21 maja 2019, 10:03

No tak, wiadomo że na początku wszystko jest trudne do zrozumienia ale i przekonana się. Natomiast w takie rozwiązania jak automatyzacja procesów księgowych zdecydowanie warto jest inwestować.
KubaT

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma