Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Jak założyć firmę.

Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Postautor: WeronikaMek » wtorek 05 mar 2019, 12:41

Cześć,
Co sądzicie na temat wyboru szkoły policealnej Cosinus? Zastanawiam się nad znalezieniem odpowiedniego miejsca do zdobycia nowych kwalifikacji właśnie w zakresie Administracji bo też z tym wiążę swoją przyszłość zawodową. Z góry za wszystkie propozycje oraz opinie bardzo dziękuję :)
WeronikaMek

Re: Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Postautor: MarekOl » środa 06 mar 2019, 13:41

Na pewno warto podjąć decyzję na spokojnie w zakresie wyboru kierunku kształcenia oraz później zawodowego. Dlatego ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci abyś również zajrzała na ich stronę internetową i dokładnie sprawdziła wszystkie możliwości. Z tego co wiem jeszcze jest opcja, więc może uda Ci się załapać na interesujący kierunek.
MarekOl

Postautor: DamianEr » środa 13 mar 2019, 17:16

Do tego też w Łodzi możesz nawet zrobić studia pierwszego stopnia w tym kierunku z Cosinus także jak znajdziesz czas to sprawdź sobie dokładnie. Natomiast do pracy biurowej moim zdaniem na pewno Ci się to przyda.
DamianEr

Postautor: KubaT » wtorek 19 mar 2019, 22:10

Bardzo ciekawe, nie wiedziałem nawet że Cosinus aż tak rozbudował ofertę kierunków, a jest ich kilkanaście jak może nawet i kilkadziesiąt.
KubaT

Postautor: Lorek » środa 03 kwie 2019, 19:33

Czemu nie jeśli może dać Ci to lepsze stanowisko i do tego możliwość zdobywania nowych umiejętności to ja jestem jak najbardziej za! Tym bardziej, ze z Cosinus również mam bardzo dobre doświadczenie bo sam robiłem u nich technika BHP.
Lorek

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma