Franczyza LucArt

Franchising - informacje, opinie, wiadomości

Franczyza LucArt

Postautor: KacperIl » niedziela 16 gru 2018, 14:04

Cześć,
Chciałbym przy swoim warsztacie otworzyć dodatkowo sklep motoryzacyjny, dlatego przychodzę do Was z pytaniem czy warto w tym zakresie podjąć współpracę na zasadzie franczyzy z LucArt? Spełniają warunki umowy oraz dotrzymują terminów dostaw itd? Z góry dziękuję jeżeli ktoś z taką wiedzą się tutaj znajdzie.
KacperIl

Re: Franczyza LucArt

Postautor: MarekOl » poniedziałek 17 gru 2018, 22:13

Pomysł bardzo ciekawy i jeżeli nie ma dużej konkurencji to uważam, że jest to dobry biznes na początek który będzie w stanie przynieść Ci fajny dodatkowy dochód. Tym bardziej, jeżeli jesteś pasjonatem którego pomoc będzie dużo znaczyła dla klientów, a to z kolei przełoży się na wzrost stałych klientów.
MarekOl

Postautor: SebastianM » wtorek 18 gru 2018, 13:41

Sam też zdecydowałem się na franczyzę sklepu z LucArt ponieważ mieliśmy wolny lokal przy warsztacie i rzeczywiście była to dobra inwestycja. Dostarczają nam produkty w niezłych cenach, do tego mamy cały plan działań i wsparcie marketingowe. Nie narzekamy bo większość klientów naszego warsztatu również od razu zagląda to sklepu i wszystko razem na prawdę kręci się coraz lepiej :)
SebastianM

Postautor: KubaT » środa 19 gru 2018, 21:16

Właśnie sprawdziłem jak to dokładnie wygląda na lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ i muszę przyznać, że wygląda to bardzo profesjonalnie i dopóki jeszcze nie mają tak dużej ilości punktów stacjonarnych to warto zainwestować aby później móc otwierać swoje kolejne odziały bo sklepy związane z motoryzacją zawsze się przyjmą. Pozdrawiam serdecznie!
KubaT

Postautor: KacperIl » czwartek 20 gru 2018, 13:20

O widzę, że odzew jest całkiem spory. Powiem Wam, że trochę mnie uspokoiliście bo miałem spore wątpliwości czy to wszystko będzie dla mnie opłacalne. Jednak udało Wam się mnie podnieść na duchu. W takim razie czekasz jeszcze na kolejne opinie oraz propozycje do końca roku i z początkiem nowego zacznę już poważne działania w tym kierunku.
KacperIl

Postautor: DamianEr » piątek 08 lut 2019, 18:43

Ja również mam bardzo dobre doświadczenia we współpracy z LucArt i uważam, że był to akurat świetny wybór jeżeli chodzi o pierwszy biznes związany ze sprzedażą produktów motoryzacyjnych. W naszej okolicy brakowało takiego punktu a też ilosć warsztatów była znacząca dlatego ze wspólnikiem wpadliśmy na taki pomysł i idzie nam coraz lepiej. Do tego zapewniają najniższe rynkowe ceny na akumulatory, oleje, czy różne płyny więc też z konkurencją nie mamy żadnych kłopotów ;)
DamianEr

Postautor: WeronikaMek » poniedziałek 18 lut 2019, 00:48

Brzmi bardzo ciekawie, może i ja przedstawię mężowi ten pomysł i zobaczymy co z tego wyniknie :)
WeronikaMek

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Franchising, franczyza