Franczyza LucArt

Franchising - informacje, opinie, wiadomości

Franczyza LucArt

Postautor: KacperIl » niedziela 16 gru 2018, 14:04

Cześć,
Chciałbym przy swoim warsztacie otworzyć dodatkowo sklep motoryzacyjny, dlatego przychodzę do Was z pytaniem czy warto w tym zakresie podjąć współpracę na zasadzie franczyzy z LucArt? Spełniają warunki umowy oraz dotrzymują terminów dostaw itd? Z góry dziękuję jeżeli ktoś z taką wiedzą się tutaj znajdzie.
KacperIl

Re: Franczyza LucArt

Postautor: MarekOl » poniedziałek 17 gru 2018, 22:13

Pomysł bardzo ciekawy i jeżeli nie ma dużej konkurencji to uważam, że jest to dobry biznes na początek który będzie w stanie przynieść Ci fajny dodatkowy dochód. Tym bardziej, jeżeli jesteś pasjonatem którego pomoc będzie dużo znaczyła dla klientów, a to z kolei przełoży się na wzrost stałych klientów.
MarekOl

Postautor: SebastianM » wtorek 18 gru 2018, 13:41

Sam też zdecydowałem się na franczyzę sklepu z LucArt ponieważ mieliśmy wolny lokal przy warsztacie i rzeczywiście była to dobra inwestycja. Dostarczają nam produkty w niezłych cenach, do tego mamy cały plan działań i wsparcie marketingowe. Nie narzekamy bo większość klientów naszego warsztatu również od razu zagląda to sklepu i wszystko razem na prawdę kręci się coraz lepiej :)
SebastianM

Postautor: KubaT » środa 19 gru 2018, 21:16

Właśnie sprawdziłem jak to dokładnie wygląda na lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ i muszę przyznać, że wygląda to bardzo profesjonalnie i dopóki jeszcze nie mają tak dużej ilości punktów stacjonarnych to warto zainwestować aby później móc otwierać swoje kolejne odziały bo sklepy związane z motoryzacją zawsze się przyjmą. Pozdrawiam serdecznie!
KubaT

Postautor: KacperIl » czwartek 20 gru 2018, 13:20

O widzę, że odzew jest całkiem spory. Powiem Wam, że trochę mnie uspokoiliście bo miałem spore wątpliwości czy to wszystko będzie dla mnie opłacalne. Jednak udało Wam się mnie podnieść na duchu. W takim razie czekasz jeszcze na kolejne opinie oraz propozycje do końca roku i z początkiem nowego zacznę już poważne działania w tym kierunku.
KacperIl

Postautor: DamianEr » piątek 08 lut 2019, 18:43

Ja również mam bardzo dobre doświadczenia we współpracy z LucArt i uważam, że był to akurat świetny wybór jeżeli chodzi o pierwszy biznes związany ze sprzedażą produktów motoryzacyjnych. W naszej okolicy brakowało takiego punktu a też ilosć warsztatów była znacząca dlatego ze wspólnikiem wpadliśmy na taki pomysł i idzie nam coraz lepiej. Do tego zapewniają najniższe rynkowe ceny na akumulatory, oleje, czy różne płyny więc też z konkurencją nie mamy żadnych kłopotów ;)
DamianEr

Postautor: WeronikaMek » poniedziałek 18 lut 2019, 00:48

Brzmi bardzo ciekawie, może i ja przedstawię mężowi ten pomysł i zobaczymy co z tego wyniknie :)
WeronikaMek

Postautor: PawełSmuk » poniedziałek 18 lut 2019, 13:31

Jeśli komuś zależy rzeczywiście na rozpoczęciu prowadzenia własnego biznesu to warto stawiać na franczyze, ale tutaj może być różnie jeżeli nie dopasujemy się do potrzeb rynku, bądź wokół będzie zbyt duża konkurencja. Natomiast w przypadku LucArt takich punktów szczególnie ze względu na bardzo niskie ceny brakuje więc ciężko będzie to przebić.
PawełSmuk

Postautor: MarekOl » poniedziałek 18 lut 2019, 13:38

Widzę, że pojawiło się już wiele odpowiedzi to może i ja również sprawdzę jak to u nich wygląda i czy konkurencja rzeczywiście nie będzie miała za wiele do powiedzenia w zakresie produktów jak i cen.
MarekOl

Postautor: KarolKam » poniedziałek 25 lut 2019, 13:58

Jako franczyzobiorca Lucart jestem zadowolony ze współpracy. Co do cen, to robiłem w tej kwestii głęboki research i faktycznie Lucart dobre ceny porównując do konkurencji, szczególnie akumulatorów i olei.
KarolKam

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Franchising, franczyza