Franczyza - sposób na udany biznes

Franchising - informacje, opinie, wiadomości

Franczyza - sposób na udany biznes

Postautor: MoneyCon » wtorek 12 mar 2013, 16:06

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ KONFERENCJĘ

Franczyza MoneyCon - 23 kwiecień 2013 Wrocław (Hotel Orbis)

Informacja o konferencji: http://moneycon.pl/franczyza_wroclaw/2013

Rejestracja: http://moneycon.pl/franczyza_wroclaw/2013/formularz

Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy interesują się tematem franczyzy. Zarówno osoby, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z biznesem jak i te, które chcą poszerzyć swoją wiedzę bądź rozbudować istniejącą działalność.

Podczas konferencji możliwe będzie nawiązanie kontaktu z firmami, które poszukują Partnerów Biznesowych. Będzie to świetna okazja do zrobienia pierwszego kroku w celu otworzenia swojego biznesu.

Uczestnikom zapewniamy:
- komplet materiałów konferencyjnych,
- przerwę kawową,
- możliwość uczestniczenia w wybranych wykładach.

Wykłady prowadzone przez ekspertów na pewno rozwieją wszelkie wątpliwości.
Proponujemy przygotować sobie zestaw pytań, na które chcą Państwo uzyskać odpowiedzi!

Wybrane tematy prelekcji:
Ocena potencjału biznesowego stron w przypadku franczyzy - Kazimierz Nalepa (TMT Group )
Franczyza – dobra czy zła? - Żaklina Jabłońska (Uniwersytet Łódzki)

Firmy zainteresowane promocją podczas konferencji zapraszamy do kontaktu:

Barbara Gilbas- barbara.gilbas@software.com.pl (tel. +48 22 427 36 88)
Monika Więckowska - monika.wieckowska@software.com.pl (tel. +48 22 427 37 59)

SW Konferencje Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Bokserska 1,
02-682 Warszawa
tel. (0-22) 427 36 73
fax. (0-22) 244 24 59
MoneyCon

Sposób na dobry biznes - jaka franczyza

Postautor: Monia » środa 29 maja 2013, 08:23

Czy ktoś z tu obecnych był na tej konferencji ? Bardzo interesują mnie konkrety. Chcę otworzyć działalność. Mam dość spory budżet i zastanawiam się właśnie nad franczyzą. Szukam najlepszych rozwiązań. Wiele pomysłów już jest wdrożonych w moim mieście, ale może trafię na coś nowego.
Monia

Re: Franczyza - sposób na udany biznes

Postautor: kleopatra » środa 29 maja 2013, 14:36

Słyszeliście o tej dziewczynie, która chciała otworzyć franczyzę francuskiej restauracji w Warszawie?
kleopatra

Postautor: wbros » poniedziałek 22 lip 2013, 10:29

Nie słyszałam o tej dziewczynie, co chciała otworzyć restaurację. A co z nią?
wbros

Postautor: Pjenjonc » środa 07 sie 2013, 08:11

To ta, która czekała na decyzje 9 miesięcy i znów jej odroczyli? A kredyt trzeba było spłacać i popadła w ogromne długi przez nieudolność urzędników?
Pjenjonc

Re: Sposób na dobry biznes - jaka franczyza

Postautor: jakub.gwiazda » piątek 12 lut 2016, 12:49

Monia pisze:Czy ktoś z tu obecnych był na tej konferencji ? Bardzo interesują mnie konkrety. Chcę otworzyć działalność. Mam dość spory budżet i zastanawiam się właśnie nad franczyzą. Szukam najlepszych rozwiązań. Wiele pomysłów już jest wdrożonych w moim mieście, ale może trafię na coś nowego.

Żabka :D A tak poważnie to najpierw musisz ustalić w czym czujesz się mocny. Nie sztuką jest wejść we franczyzę bardzo znanej marki, ale dobrze ją prowadzić i rozwijać się sukcesywnie, żeby za chwile otworzyć drugi lokal, potem trzeci i tak dalej. Franczyza sama w sobie jest dobrym pomysłem, bo wiele barier przed otwarciem takiego biznesu znika (marketing, know-how, technologie, wiedza, szkolenia itp.) i możemy się skupić na prowadzeniu działalności.
http://franczyza.grubybenek.pl - najtańsze opłaty franczyzowe w Polsce!
jakub.gwiazda

Postautor: anden » poniedziałek 28 mar 2016, 20:23

Mnie się podoba pomysł na franczyzę Ecomyjni i otworzenie myjni pod marketem. Mają one być pod Kauflandami, więc na brak klientów na pewno nie bedzie co narzekać. Dobre miejsce na taką myjnie moim zdaniem. A jak wiem z doświadczenie- myjnie Ecomyjni sa konkretnie http://biznespodmarketem.pl/. Co myślicie? To by mi pasowało jak już franczyza
anden

Postautor: daniel75 » czwartek 29 gru 2016, 18:42

a to nie lepie otworzyć własny market z myjnią?:)
daniel75

Re: Sposób na dobry biznes - jaka franczyza

Postautor: Wiktor » sobota 31 gru 2016, 12:14

jakub.gwiazda pisze:Żabka :D A tak poważnie to najpierw musisz ustalić w czym czujesz się mocny. Nie sztuką jest wejść we franczyzę bardzo znanej marki, ale dobrze ją prowadzić i rozwijać się sukcesywnie, żeby za chwile otworzyć drugi lokal, potem trzeci i tak dalej. Franczyza sama w sobie jest dobrym pomysłem, bo wiele barier przed otwarciem takiego biznesu znika (marketing, know-how, technologie, wiedza, szkolenia itp.) i możemy się skupić na prowadzeniu działalności.

Podstawą otwierania biznesu jest wybór takiego, który wpisuje się w nasze zainteresowania, a jak chodzi o handel, np. spożywczy to trzeba dobrać taką sieć, której sami ufamy i z której korzystamy, bo inaczej to bez sensu męczyć się z wieloletnią franczyzą
anden pisze:Mnie się podoba pomysł na franczyzę Ecomyjni i otworzenie myjni pod marketem. Mają one być pod Kauflandami, więc na brak klientów na pewno nie bedzie co narzekać. Dobre miejsce na taką myjnie moim zdaniem. A jak wiem z doświadczenie- myjnie Ecomyjni sa konkretnie [...]. Co myślicie? To by mi pasowało jak już franczyza

Dużo taka ecomyjnia kosztuje? Pomysł sam w sobie bardzo dobry, ale jak długo trzeba czekać aż się zwróci. Nie do końca przekonuje mnie ten pomysł, bo raczej nie gwarantuje stabilizacji i bezpieczeństwa inwestycji.
daniel75 pisze:a to nie lepie otworzyć własny market z myjnią?:)

To jest świetny pomysł, bo mamy sklep który generuje zyski i myjnie która je uzupełnia. Chyba najlepsza z możliwych opcji. Jeszcze tylko trzeba sobie takiego franczyzodawce znaleźć, który oferuje możliwość takiej własnie rozbudowy terenu wokół sklepu
Wiktor

Franczyza - Intermarche

Postautor: intermarche.kuba » niedziela 08 sty 2017, 21:20

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką franczyzy i współpracy z Intermarche.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Kuba,
Doradca online Intermarche
intermarche.kuba

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Franchising, franczyza