Prowadź własną gazetę - Mikro TV

Franchising - informacje, opinie, wiadomości

Prowadź własną gazetę - Mikro TV

Postautor: MikroTV » wtorek 27 paź 2015, 16:33

MIKRO TV to bezpłatna gazeta z programem TV i kuponami rabatowymi.

Naszym celem było stworzenie idealnego rozwiązania dla biznesu. Z jednej strony gazeta, ale jaka gazeta? Rewelacyjne rozwiązanie dla lokalnej reklamy. Program telewizyjny sprawia, że reklama u klienta nie zostaje tylko przez chwile, ale aż na 14 dni. Dwutygodnik który posiada w swojej ofercie 7 programów telewizyjnych na 14 dni. Jedni powiedzą program TV. Tylko? My idziemy dalej i dajemy kolejne rozwiązanie KUPONY RABATOWE. Nie musisz szukać kolejnej firmy. Płacić kolejnej opłaty franczyzowej. MIKRO TV łączy dwa narzędzia do zarabiania pieniędzy. Wszystko to sprawia, że MIKRO TV jest najbardziej trwałym nośnikiem reklamowym.

Opis systemu franczyzowego

MIKRO TV oferuje Państwu:

Bezpłatną gazetę z 14 dniowym programem telewizyjnym i kuponami rabatowymi.
Dzięki nam mają Państwo możliwość poszerzenia swojej działalności o nowoczesne narzędzie reklamowe.
Franczyzobiorcy otrzymują od nas dwa razy w miesiącu przygotowaną okładkę specjalnie dla ich lokalizacji, dwutygodniowy program telewizyjny, krzyżówkę, sudoku oraz projekt kuponów rabatowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kupony rabatowe umieszczane są na naszej stronie internetowej.
Podpisując z nami umowę każdy franczyzobiorca dostaje wyłączność na cały powiat.
Głównym zadaniem Franczyzobiorcy jest sprzedaż powierzchni reklamowych na lokalnym rynku. Z tego tytułu nie pobieramy od Państwa żadnych dodatkowych opłat ani prowizji.

Franczyzobiorca ma pełną dowolność wyboru kanału dystrybucji gazet oraz ustalania cen reklam.

Nasza franczyza skierowana jest do osób które chcą powiększyć zakres swojej działalności jak i do osób które planują założyć swoją pierwszą firmę i szukają pomysłu na biznes. Wszystkim oferujemy pełne wsparcie i partnerskie warunki współpracy.

W swojej ofercie mamy 3 pakiety abonamentowe:

Pakiet srebrny – Franczyzobiorca otrzymuje okładkę specjalnie przygotowaną pod jego powiat, strony z programem telewizyjnym, krzyżówkę, sudoku, szablon kuponów rabatowych,
Pakiet złoty - Franczyzobiorca otrzymuje okładkę specjalnie przygotowaną pod jego powiat, strony z programem telewizyjnym, krzyżówkę, sudoku, szablon kuponów rabatowych + obsługę grafika (do 6 projektów przy wydaniu),
Pakiet platynowy - Franczyzobiorca otrzymuje okładkę specjalnie przygotowaną pod jego powiat, strony z programem telewizyjnym, krzyżówkę, sudoku, szablon kuponów rabatowych + pełną obsługę graficzną.
MikroTV
 
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 27 paź 2015, 16:30

Re: Prowadź własną gazetę - Mikro TV

Postautor: renev17 » piątek 29 wrz 2017, 12:23

a co z tą gazetą jest
renev17
 
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 25 wrz 2017, 09:56


  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Franchising, franczyza

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «