Art. papiernicze do firmy - gdzie najtaniej?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Art. papiernicze do firmy - gdzie najtaniej?

Postautor: amra73 » piątek 15 gru 2017, 16:36

Naprawdę ogromny wybór akcesoriów biurowych zamówicie w mmpartners.eu . Już od dawna kupujemy do biura jedynie u nich. Można u nich znaleźć właśnie m.in. znaleźć uniwersalne akcesoria biurowe, ale również galanterię papierniczą, a nawet art. Spożywcze i chemię! Bardzo polecam!
amra73

Postautor: HelenitaHelenita » czwartek 04 sty 2018, 22:04

Do swojego biura wyposażenie takie jak kserokopiarki, drukarki czy niszczarki kupiłam w firmie hicopy z gdańska. W firmie hicopy mogę liczyć też na serwis moich maszyn. Warto zapoznać się z ich ofertą bo jest na prawdę ciekawa.
HelenitaHelenita

Postautor: amnest26 » piątek 12 sty 2018, 11:18

Kompleksowe wyposażenie własnego biura znajdziesz w mmpartners.eu. Ja znalazłam tam wszystko, co było niezbędne do mojej pracy i to bez większego wysiłku i biegania po różnych sklepach. Ponad to jest w całkiem atrakcyjnej cenie, polecam zajrzeć. :)
amnest26

Postautor: Romek_dolny78 » piątek 26 sty 2018, 12:55

Każda firma powinna na stanie mieć chociaż jeden sejf i o tym też trzeba pomyśleć podczas organizowania wszystkiego. Ja do swojego biura zamówiłem jeden sejf i szafę pancerną z firmy konsmetal24 z Warszawy . Jesteśmy spokojni , że nasze dokumenty nie będą oglądały osoby niepowołane.
Romek_dolny78

Postautor: Dominika1987Dominka » wtorek 10 kwie 2018, 15:12

Ja bez sejfu to bym nie mogla spokojnie jechać do domu.... mamy duzo cennych dokumentów w pracy i jak by wpadły w niepowołane ręce był by problem. W pracy mamay tez dwie szafy pancerne i tez bardzo dobrze spełniają swoja funkcję.
Dominika1987Dominka

Postautor: Dominika1987Dominka » czwartek 19 kwie 2018, 11:35

O firmę trzeba zadbać nie tylko pod względem papierniczym ale też pod względem bezpieczeństwa. Czy firma mała czy duża to zawsze jest w niej cos cennego - pieniądze, dokumenty, dane osobowe. Do tego typu spraw trzeba kupić sejf lub szafe na dokumenty. Ja w swojej firmie mam sejf, który kupiliśmy z firmy w Katowicach na Załeskiej 35 w firmie SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ BANKOWYCH.
Dominika1987Dominka

Postautor: Jan_Konarski » poniedziałek 30 kwie 2018, 18:30

Dla tych co szukają wyposażenia biurowego np do szkoleń polecam poszukać tutaj tablice-magnetyczne .com Bardzo tani sklep patrząc na konkurencje i wart swoje ceny
Jan_Konarski

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie