Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Postautor: baran12 » czwartek 07 gru 2017, 14:08

Swoją drogą, dziwię się, że ktoś w dzisiejszej dobie był w stanie zadać to pytanie. To jest oczywista oczywistość, napiszę wiecej, dzisiaj strona internetowa może stanowić w większym stopniu wizytówkę firmy niż biuro. Biznes przenosi się do świata elektronicznego i nawet takie rzeczy jak książki (ja prowadzę wydawnictwo z publikacjami regionalnymi) w większości są zamawiane drogą online.
baran12

Postautor: nefi » czwartek 07 gru 2017, 14:13

nie wyobrażam sobie poważnego biznesu bez własnej strony
nefi

Postautor: jolanta » piątek 26 sty 2018, 08:04

Uważam, że wręcz nie można jej nie mieć w dzisiejszych czasach. Strona internetowa to konieczność - jest to swoista wizytówka każdej firmy. Ciężko działać bez takiej wizytówki bo skąd ludzie mają wiedzieć o naszym istnieniu? Jeżeli nie wiecie, do kogo się zgłosić w celu wykonania takiej strony, to polecam agencję interaktywną Hoboo. Koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą. Myślę, że będziecie zadowoleni z efektów współpracy.
jolanta

Postautor: ress » czwartek 28 cze 2018, 14:09

Bardzo często sama strona internetowa może nie starczyć i najlepiej oddać w ręce agencji reklamowej obsługę social media. Wtedy klienci będą wiedzieć, że aktywnie działamy. ;)
Prawdziwych profesjonalistów w tym zakresie można znaleźć tutaj: testimo.pl/social-media-marketing-i-pr/kompleksowa-obsluga-social-media/
ress

Postautor: Salomona » środa 10 paź 2018, 12:55

Wydaje mi się że we współczesnym świecie bez strony internetowej nie masz co myśleć :D o biznesie
Stronę musisz mieć tak jak konta socialowe, czy inne formy promocji
mogę polecić ci agencję, która zrobiła mi stronę a teraz bardzo fajnie ją pozycjonuje i rozwija
Setia.pl
ul. Milusińskich 2,
43-300 Bielsko-Biała
33 496 84 88
606 428 824
Salomona

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie