Zakup wózków widłowych oraz podnośników - Kraków

Ogólne rozmowy o interesach.

Zakup wózków widłowych oraz podnośników - Kraków

Postautor: KacperIl » wtorek 05 lut 2019, 12:15

Witam forumowiczów,
Potrzebuję zakupić 2 wózki widłowe spalinowe do swojego magazynu i chciałbym zapytać Was czy macie może dla mnie jakieś porady jeżeli chodzi o ich wybór wraz z dobrym miejscem gdzie będę mógł je serwisować. Byłbym wdzięczny za wsparcie, bo już mi się to wszystko miesza i nie wiem do końca jaką ostateczną decyzję podjąć.
KacperIl

Re: Zakup wózków widłowych oraz podnośników - Kraków

Postautor: MarekOl » czwartek 07 lut 2019, 08:44

Wiesz co myślę, że powinieneś zwrócić uwagę na ofertę producenta Lemarpol. Posiada szeroki wybór modeli wózków widłowych oraz podnośników (na magazynie ponad 350 sztuk). Do tego dbają o terminową realizację, również w zakresie serwisów jak i przystępne warunki finansowania z opcją wynajmu długo jak i krótkoterminowego.
MarekOl

Postautor: SebastianM » sobota 09 lut 2019, 12:24

Też raczej stawiałbym właśnie na firmę Lemarpol. Korzystałem z ich usług do tej pory dwukrotnie, ale jest tak jak pisze mój poprzednik. Starają się dotrzymywać umowy w każdym aspekcie, ich serwis działa bez zarzutów (przynajmniej tak było w moim przypadku). Doświadczona i uczciwa ekipa fachowców, dobre części zamienne i nie tak długie terminy realizacji, wiec praca również nam idzie sprawnie.
SebastianM

Postautor: DamianEr » poniedziałek 11 lut 2019, 14:02

W sumie jest to dość ciekawa opcja i może również się na to zdecyduję bo w końcu planujemy powiększyć magazyn i same mniejsze podnośniki już nam nie wystarczą, a wynajem długoterminowy brzmi obiecująco.
DamianEr

Postautor: KubaT » czwartek 28 lut 2019, 16:02

Zgadza się do tego również cały opis ich usług w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisów możesz znaleźć na stronie internetowej firmy Lemarpol, dlatego może nie ma co się tutaj rozpisywać jedynie o części skoro rzeczywiście jest taka możliwość, ponieważ mają kilka form tego typu usług. Pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdziesz tam to czego potrzebujesz :)
KubaT

Postautor: KacperIl » niedziela 17 mar 2019, 11:03

No rzeczywiście wygląda to po wstępnym sprawdzeniu naprawdę profesjonalnie w przypadku firmy Lemaprol. Mam nadzieję, że tak samo jest również w praktyce, natomiast po Waszych odpowiedziach chyba nie mam za bardzo czym się przejmować. W takim razie zabieram się za sprawdzenie dokładnie ich propozycji i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już to wszystko nam się rozjaśni po konkretnym kontakcie.
KacperIl

Postautor: SebastianM » poniedziałek 25 mar 2019, 18:37

KacperIl pisze:No rzeczywiście wygląda to po wstępnym sprawdzeniu naprawdę profesjonalnie w przypadku firmy Lemaprol. Mam nadzieję, że tak samo jest również w praktyce, natomiast po Waszych odpowiedziach chyba nie mam za bardzo czym się przejmować. W takim razie zabieram się za sprawdzenie dokładnie ich propozycji i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już to wszystko nam się rozjaśni po konkretnym kontakcie.

Nie ma za co i oczywiście w razie kolejnych pytań mam nadzieję, że będziemy jeszcze Ci jakoś w stanie pomóc. Jednak z takimi fachowcami na jakich można trafić w Lemarpol, raczej większych problemów być nie powinno. Pozdrawiam
SebastianM

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie