Jakie polecacie sprawdzone biuro rachunkowe

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Jakie polecacie sprawdzone biuro rachunkowe

Postautor: 3Dprint.pl » poniedziałek 11 lut 2019, 17:27

Minęło już trochę czasu więc jeżeli watek jest nadal aktualny to koniecznie daj znać na forum na jakie biuro rachunkowe ostatecznie padł wybór oraz czy jesteś z niego zadowolony. Cały cza czekamy na Twoją odpowiedź.
3Dprint.pl

Postautor: Good Idea » sobota 16 lut 2019, 16:29

W pierwszej kolejności sprawdzałbym Tax-Care, ale osobiście nie miałem z nimi do czynienia.
Good Idea

Postautor: LPBayerGroup.pl » środa 20 lut 2019, 11:19

Akurat w tym wątku padały nazwy co najmniej kilku dobrych i godnych zaufania biur rachunkowych, przejrzyj, zadzwoń i dowiedz się jak wyglądają szczegóły współpracy czy odpowiada Ci to finansowo. Tego typu współpraca bardzo się opłaca, to także duża wygoda.
LPBayerGroup.pl

Postautor: chroopka » czwartek 28 lut 2019, 22:05

Good Idea pisze:W pierwszej kolejności sprawdzałbym Tax-Care, ale osobiście nie miałem z nimi do czynienia.

Ja miałam, a nawet nadal mam i polecam. Zero problemów. Kontaktuje się telefonicznie i online, wszystkie rozliczenia mam na czas. Mają też fajne dodatkowe pakiety.
chroopka

Postautor: gigi857 » czwartek 14 mar 2019, 21:59

Ja z wielką przyjemnością polecę Wam kancelaria-alesta.pl/ :) To świetna, sprawdzona ekipa, która na księgowości zna się jak nikt. Co jest jeszcze ich ogromnym atutem, to fakt, że obsługują firmy nie tylko w języku polskim, ale także angielskim, włoskim czy rosyjskim.
gigi857

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie