Wózki widłowe i części - poszukiwania

Ogólne rozmowy o interesach.

Wózki widłowe i części - poszukiwania

Postautor: MarekOl » wtorek 04 cze 2019, 09:10

Witam!
Szukam firmy do współpracy w zakresie zakupu wózków widłowych, części oraz wykonywanego serwisu. Czy macie dla mnie ciekawe propozycje w okolicach Krakowa jeśli chodzi o wysoki poziom obsługi, terminowość oraz dokładność w wykonywanych realizacjach? Z góry dzięki!
MarekOl

Re: Wózki widłowe i części - poszukiwania

Postautor: KacperIl » środa 05 cze 2019, 09:12

My korzystamy z usług firmy Lemarpol. Mają swój magazyn części zamiennych, także nigdy nie musieliśmy nic szukać na własną rękę. Zapewniają możliwość skorzystania z wynajmu sprzętu krótko i długoterminowo w przypadku większych zleceń czy na czas naprawy własnego sprzętu bądź dużych zleceń. Z resztą możesz znaleźć dokładne informacje na ich stronie internetowej i najlepiej będzie jeżeli po prostu się z nimi skontaktujesz. A jak nie będą Ci odpowiadali to będziemy dalej szukali.
KacperIl

Postautor: KubaT » czwartek 06 cze 2019, 10:21

Tutaj zgadzam się z poprzednikiem i też jestem za firmą Lemarpol, która zdecydowanie jest jednym z najlepszych wyborów zarówno w zakresie zakupu, serwisu oraz wynajmu długo bądź krótkoterminowego. Przygotowują bardzo dobre warunki i do każdego z klientów podchodzą w sposób indywidualny także naprawdę mogę powiedzieć że współpraca jest udana i mam nadzieję, że tak już pozostanie.
KubaT

Postautor: SebastianM » wtorek 02 lip 2019, 12:58

Trudno nie zgodzić się z wypowiedziami forumowiczów, bo mam również podobne spostrzeżenia co do wyboru firm z którymi mam zamiar współpracować. Jeżeli opinie ich klientów nie są pozytywne, do tego widać nieuczciwość i brak terminowości to wpakujemy się tylko w spore kłopoty z których później niestety ciężko będzie wyjść ze względu na wiążące umowy także uważaj. Natomiast w przypadku Lemarpol myślę, że to nie będzie koniecznie :)
SebastianM

Postautor: MarekOl » piątek 05 lip 2019, 08:42

W takim razie ogromne dzięki za wszystkie Wasze podpowiedzi! Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z wyboru i oczywiście jak już będzie po wszystkim to daj nam znać chętnie dowiedziałbym się czy w Twoim przypadku też dbają o najwyższą jakość.
MarekOl

Postautor: KacperIl » wtorek 30 lip 2019, 09:18

Jak widzisz opinie na temat Lemarpol są bardzo dobre. W takim razie nie pozostaje nic, jak tylko poczekać na efekt końcowy co do wyboru przez Was odpowiedniego sprzętu oraz rozpoczęcia z nimi współpracy przy zakupie, wynajmie i serwisie. Koniecznie daj nam znać, jak już będzie po wszystkim. Pozdrawiam i oby się wszystko udało!
KacperIl

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie