Wózki widłowe i części - poszukiwania

Ogólne rozmowy o interesach.

Wózki widłowe i części - poszukiwania

Postautor: MarekOl » wtorek 04 cze 2019, 09:10

Witam!
Szukam firmy do współpracy w zakresie zakupu wózków widłowych, części oraz wykonywanego serwisu. Czy macie dla mnie ciekawe propozycje w okolicach Krakowa jeśli chodzi o wysoki poziom obsługi, terminowość oraz dokładność w wykonywanych realizacjach? Z góry dzięki!
MarekOl

Re: Wózki widłowe i części - poszukiwania

Postautor: KacperIl » środa 05 cze 2019, 09:12

My korzystamy z usług firmy Lemarpol. Mają swój magazyn części zamiennych, także nigdy nie musieliśmy nic szukać na własną rękę. Zapewniają możliwość skorzystania z wynajmu sprzętu krótko i długoterminowo w przypadku większych zleceń czy na czas naprawy własnego sprzętu bądź dużych zleceń. Z resztą możesz znaleźć dokładne informacje na ich stronie internetowej i najlepiej będzie jeżeli po prostu się z nimi skontaktujesz. A jak nie będą Ci odpowiadali to będziemy dalej szukali.
KacperIl

Re: Wózki widłowe i części - poszukiwania

Postautor: KubaT » czwartek 06 cze 2019, 10:21

Tutaj zgadzam się z poprzednikiem i też jestem za firmą Lemarpol, która zdecydowanie jest jednym z najlepszych wyborów zarówno w zakresie zakupu, serwisu oraz wynajmu długo bądź krótkoterminowego. Przygotowują bardzo dobre warunki i do każdego z klientów podchodzą w sposób indywidualny także naprawdę mogę powiedzieć że współpraca jest udana i mam nadzieję, że tak już pozostanie.
KubaT

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie