Opinie o Integrum Management

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Opinie o Integrum Management

Postautor: sysiak » wtorek 26 mar 2019, 15:29

nie są jacyś cudowni, ale chyba mogę powiedzieć że dobrze się wywiązują. Nie będę tu opowiadać o jakichś traumatycznych przeżyciach z poprzednimi zarządcami bo takich nie miałam ale tak porównując integrum do innych to u mnie są w czołówce tych lepszych
sysiak

Postautor: wraps » wtorek 21 maja 2019, 14:40

Dzięki za wasze opinie. Niedawno zaczęli administrację również i u nas. Faktycznie nie było o co się bać bo radzą sobie świetnie. A propozycja zmian jakie chcą wprowadzić jest bardzo interesująca. Od razu widać, że jest to zarządca z doświadczeniem.
wraps

Postautor: waldon » poniedziałek 17 cze 2019, 10:55

Są całkiem ok. Powiedziałabym, że może nie wiem czego to Ty sie nie spodziewaj, ale ogółem to dobrze ogarniają. U nas jest czysto, widać, że osiedle zadbane, ale też nie ma problemu z kontaktem z ich strony, a to niezmiernie irytujące, gdy ktoś ciągle nie odbiera telefonów. Firma ogółem do małych nie należy i z tego co wiem działają w wielu miastach, więc siłą rzeczy to doświadczenie i umiejętności muszą mieć.
waldon

Postautor: kalafijor » poniedziałek 15 lip 2019, 09:54

W zasadzie mam podobne spostrzeżenia do reszty. Wygląda na to, że ten zarządca trzyma stały poziom swoich usług dla wszystkich wspólnot, którymi się zajmuje. A z tego co wiem działa w wielu miastach. Także nie można obok niego przejść obojętnie.
kalafijor

Postautor: sabcia12 » poniedziałek 12 sie 2019, 08:10

U nas było bez zaskoczeń. Szybko i płynnie zajęli sie wszystkim, dlatego ja jestem zdania, że trzeba brać zarządce, który ma pomysł na wspólnote i będzie go potrafił realizować. Dobre zmiany są dla każdego na plus, więc i ja polecam integrum management
sabcia12

Postautor: parmezano » poniedziałek 16 wrz 2019, 09:51

Wypowiem sie troche pod innym kątem, jako pracownik, bo myślę, że wiem tu od środka zarówno jak wyglada praca i jaki stopień zadowoelnia mają wspólnoty. Z obu stron myślę że każdy jest zadowolony co widać po komentarzach
parmezano

Postautor: Daria » poniedziałek 28 paź 2019, 11:50

Na naszym osiedlu zarządzają i sprawują się b. dobrze. W razie problemów można na nich liczyć.
Daria

Postautor: oloox » wtorek 26 lis 2019, 11:00

Sprawnie zarządzają nieruchomościami. Uważam, że to jedna z lepszych firm zajmująca się zarządzaniem najmem i nieruchomościami. Stały kontakt, dbają o każdy szczegół.
oloox

Postautor: Maciek » środa 04 gru 2019, 11:50

Naszą wspólnotą zarządza firma Integrum Management, która sprawdza się w tej roli świetnie. Wszystko jest zawsze zrobione na czas, panuje porządek i nie ma problemów z księgowością.
Maciek

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie