Czy używacie systemów CRM?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Czy używacie systemów CRM?

Postautor: korgis » wtorek 10 wrz 2019, 06:18

W tym momencie akurat nie wyobrażam sobie działania na innych zasadach niż właśnie z takim systemem. Powiedzmy sobie szczerze - dało to mi diametralną przemianę i wygląda zdecydowanie lepiej. Oczywiście uzyskacie dużej zmiany wymaga czasu i zwrócenia uwagi na szereg kwestii - w przeciwnym wypadku żadnych zmian nie będzie.
A praca na Berberis jest naprawdę wygodna.
korgis
 

Re: Czy używacie systemów CRM?

Postautor: korkos » środa 11 wrz 2019, 06:18

Wiadomo, że Berberis robi różnicę i daje dobre efekty, ale to wszystko wymaga rozsądnego i odpowiedzialnego działania. Nie wystarczy jakakolwiek wersja systemu - tutaj każdy element musi być dopasowany z głową. Postawcie na takie opcje, które rzeczywiście coś wam dadzą. Jeśli nie potrzebujecie pełnej gospodarki magazynowej, to też nie wybierajcie takiej wersji. Wiadomo - wyższa wersja, to większe możliwości, ale po co płacić za coś, czego nie wykorzystacie?
korkos
 

Re: Czy używacie systemów CRM?

Postautor: utaro » piątek 13 wrz 2019, 06:17

Która wersja Berberis przy małej działalności i czy w ogóle przy małym biznesie będzie odczuwalny wpływ korzystania z systemu? Jak to wyglądało w waszym przypadku? Jakie rozwiązania wybraliście? I czy faktycznie zauważyliście, że zmiana przyniosła cokolwiek dobrego? Podpowiedźcie, jakie mieliście po drodze odczucia.
utaro
 

Poprzednia

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron
» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «