Czy używacie systemów CRM?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Czy używacie systemów CRM?

Postautor: korgis » wtorek 10 wrz 2019, 06:18

W tym momencie akurat nie wyobrażam sobie działania na innych zasadach niż właśnie z takim systemem. Powiedzmy sobie szczerze - dało to mi diametralną przemianę i wygląda zdecydowanie lepiej. Oczywiście uzyskacie dużej zmiany wymaga czasu i zwrócenia uwagi na szereg kwestii - w przeciwnym wypadku żadnych zmian nie będzie.
A praca na Berberis jest naprawdę wygodna.
korgis

Postautor: korkos » środa 11 wrz 2019, 06:18

Wiadomo, że Berberis robi różnicę i daje dobre efekty, ale to wszystko wymaga rozsądnego i odpowiedzialnego działania. Nie wystarczy jakakolwiek wersja systemu - tutaj każdy element musi być dopasowany z głową. Postawcie na takie opcje, które rzeczywiście coś wam dadzą. Jeśli nie potrzebujecie pełnej gospodarki magazynowej, to też nie wybierajcie takiej wersji. Wiadomo - wyższa wersja, to większe możliwości, ale po co płacić za coś, czego nie wykorzystacie?
korkos

Postautor: utaro » piątek 13 wrz 2019, 06:17

Która wersja Berberis przy małej działalności i czy w ogóle przy małym biznesie będzie odczuwalny wpływ korzystania z systemu? Jak to wyglądało w waszym przypadku? Jakie rozwiązania wybraliście? I czy faktycznie zauważyliście, że zmiana przyniosła cokolwiek dobrego? Podpowiedźcie, jakie mieliście po drodze odczucia.
utaro

Postautor: kemt » środa 18 wrz 2019, 06:20

Potwierdzam działanie Berberis - pewnie, że warto. Pod tym względem akurat rynek mocno się zmienił. Trudno mi sobie teraz wyobrazić działalność bez optymalizacji. Kluczowe jest takie podejście, żeby przynosiło ono jakiekolwiek zmiany. Optymalizacja to nie jest proste działanie - wymaga ona dopasowania wielu istotnych elementów.
kemt

Postautor: AgnieszkaW » czwartek 19 wrz 2019, 08:45

Witam, jasne że używamy, CRM jest bardzo przydatny w prowadzeniu firmy. Myślę, że sam musisz wypróbować żeby się o tym przekonać. Moja firma od kilku lat korzysta z Firmao CRM, sprawdza się super, ma dużo modułów, można oczywiście wykupić sobie takie, które Tobie pasują. Jest też opcja, że jeśli użyjesz tego kodu polecającego GUVFWP32 dostaniesz 10% zniżki a ja dostanę miesiąc gratis :) Polecam.
AgnieszkaW

Postautor: janek198 » piątek 20 wrz 2019, 11:58

Oprogramowanie typu CRM jest bardzo przydatny i bardzo ułatwia komunikacje.
Nie ma to jak własna firma i własny sklep, dih.pl
janek198

Postautor: hemest » piątek 04 paź 2019, 06:18

Na pewno polecam działanie na Berberis, bo porządny system jest w stanie naprawdę przynieść sporą zmianę. Kwestia dopasowania odpowiednich rozwiązań, a co wam się sprawdzi, to już całkiem inna kwestia. Pod względem realiów rynkowych zmieniło się naprawdę dużo i trudno mi sobie teraz wyobrazić działanie bez wsparcia ze strony odpowiednich rozwiązań. Przynajmniej jak dotąd wszystko działa, jak należy.
hemest

Postautor: petus » poniedziałek 07 paź 2019, 06:15

Przy dużej skali działalności nie da się tego ogarnąć bez wsparcia ze strony CRM, bo niby jak? Nikt nie jest w stanie poradzić sobie z setką różnych zadań - nikt. Tutaj naprawdę trzeba zwrócić uwagę na szereg tematów. Inaczej nic z tego nie wyjdzie. A zarządzanie biznesem to jednak poważny temat. Ogrom procesów. Tutaj nic nie jest proste.
petus

Postautor: krmak » środa 09 paź 2019, 06:17

Używam i trudno mi sobie wyobrazić w tych czasach działalność bez wsparcia ze strony CRM. To podstawa. Pracuję na takich systemach już długo. Widzę, jakie to daje efekty. O ile odpowiednio dopasujecie każdy element to zawsze zmiana będzie. Tylko w tym wszystkim chodzi o absolutnie podstawowe ruchy. To właśnie od nich zależy uzyskana zmiana. Cudów to na pewno od razu nie będzie, bo też nie mają one jak się pojawić. Po prostu działajcie rozsądnie.
krmak

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie