Biuro, które robi wrażenie - jak urządzić?

Ogólne rozmowy o interesach.

Biuro, które robi wrażenie - jak urządzić?

Postautor: Albert » czwartek 14 mar 2013, 17:20

Jak urządzić biuro, które robi dobre wrażenie na klientach?
Chodzi mi o dobór biurek, szafek, oswietlenia itd itd - wszystko, co zrobi wrażenie to raz, a dwa - nie będzie podpadało pod image zbyt dzianej firmy, która wydaje kasę na pierdoły.

Czy myślicie, że no takie oświetlenie:
1.http://www.tlclampy.pl/produkt.php?prod=2999
2.http://sklep.enthusiastic.pl/lampy-wiszace/93-lampa-wiszaca-bubble.html

dobrze się w ten nurt wpisze? ew. czekam na wasze pomysły :)
Albert

Re: Biuro, które robi wrażenie - jak urządzić?

Postautor: Czekolada » środa 20 mar 2013, 11:31

Rozpoczynanie urządzania biura od oświetlenia nie jest najlepszym pomysłem, bowiem oświetlenie powinno się dobierać do reszty wystroju, a nie odwrotnie :)

Stawiałabym na zestaw mebli do biura, który będzie solidny, klasyczny, ale z lekką nutą nowoczesności. Pamiętajmy, że meble mają być przede wszystkim praktyczne, a dopiero później ładne. Co innego, gdy mówimy o gabinecie prezesa/dyrektora, wtedy oczywiście można pozwolić sobie na nieco więcej elegancji, ale też z umiarem! :)
Czekolada

Postautor: alex33@opoczta.pl » czwartek 21 mar 2013, 09:52

prosto. zatrudnij fachowca !!! doradzi i pomoże uzyskać odpowiedni efekt. nie ma co ładować kasy w biuro i liczyć na to, że się uda. a taki architekt wnętrz postara się też żeby było jak najtaniej, żebyś był zadowolony i polecał go znajomym. a takie profesjonalne wnętrze to prawdziwa wizytówka. i pracownikom będzie się lepiej pracowało... wielu znajomych korzystało z usług Anny Rossowskiej, która pochodzi co prawda z południowo-wschodniej Polski, ale bardzo chętnie przyjmowała zlecenia chociażby z Katowic. i wcale nie liczyła sobie więcej za to, że musiała przecież być cały czas w rozjazdach. najważniejsze, że nie chciała wejść im na głowę i robiła to, czego od niej oczekiwali. świetna babka.
alex33@opoczta.pl

Postautor: kleopatra » środa 03 kwie 2013, 10:22

Wiele zależy od tego jakie to biuro, ile osób w nim pracuje, czy całe biuro będzie dostępne dla klientów itd, itd. Dodatkowo należy wziąć pod profil firmy i jej identyfikację wizerunkową.
kleopatra

Postautor: bohdan » wtorek 18 cze 2013, 11:49

bardzo ładne meble, podobają mi się, zastanawiam się jeszcze nad jakimś efektownym wykończeniem - czy szklane drzwi zdadzą egzamin i podkreślą wnętrze
bohdan

Postautor: kosma » środa 19 cze 2013, 08:28

kosma

Postautor: michal01 » poniedziałek 24 cze 2013, 12:30

W sieci jest tyle poradników na temat jak urządzić biuro, że odpowiednie zapytanie jest w stanie zdziałać cuda.
michal01

Postautor: JetFlow » wtorek 25 cze 2013, 20:49

Ja mam cały czas problem ze swoim biurem. Co prawda nie przyjmuje w nim klientów, ale nie wpływa na mnie ono pozytywnie to znaczy nie chce mi się w nim spędzać zbyt wiele czasu i wolę te same czynności wykonywać np. w salonie :) Więc też muszę pomyśleć nad urządzeniem biura na nowo hehe
JetFlow

Postautor: koko » środa 26 cze 2013, 09:40

Na mnie wrażenie robią bardzo nowoczesne biura, w których każdy szczegół zgadza się z całą resztą wystroju. Nie zawsze jednak potrzebne jest aż tak wystylizowane biura, na pewno nie wtedy, kiedy jest ono tylko siedzibą dla pracowników i nie przychodzą do niego klienci.
koko

Postautor: stobejczyk » środa 26 cze 2013, 22:03

Biuro powinno odzwierciedlać charakter firmy, dlatego moim zdaniem powinny to być meble na wymiar Warszawa zaprojektowane pod potrzeby pracowników (ich obowiązków) i klientów, żeby odnosili dobre wrażenie. Firma IT powinna mieć nowoczesne biuro a kancelaria prawna klastyczne i dostojne.
stobejczyk

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie