Tłumaczenia specjalistystyczne - zlecacie na zewnatrz?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Tłumaczenia specjalistystyczne - zlecacie na zewnatrz?

Postautor: tak123 » sobota 06 sie 2016, 10:26

Ja od paru dobrych lat wiernie zlecam tłumaczenia z hiszpańskiego firmie www.tlumaczeniakontynent.pl. Jeszcze mnie nie zawiedli. Poza tym tłumaczą też na mnóstwoi nnych języków, także zawsze wszystko będę miał pod ręką i nie będę musiał szukać innych.
tak123

Postautor: Remek007 » sobota 04 mar 2017, 12:18

u nas jeżeli już to jest na język angielski ale wszystko odsyłamy też na zewnątrz do babeczki tlumaczka-przysiegla.pl dużo bardziej się opłaca niż trzymać kogoś na etacie do samych tłumaczeń.
Remek007

Postautor: monia989 » poniedziałek 13 lis 2017, 08:54

Profesjonalny tłumacz języka angielskiego - Gliwice, Katowice, biuro colltra - współpracuję z nimi od lat i jestem bardzo zadowolona. Więcej informacji na temat tłumaczeń z języka angielskiego, jak również innych języków, dostępnych jest tutaj: colltra.pl/tlumaczenia-angielski. Znajdziesz tam również dane kontaktowe.
monia989

Postautor: HelenitaHelenita » środa 17 sty 2018, 13:43

Ja korzystam z bardzo profesjonalnej firmy ,która w swojej ofercie ma nie tylko tłumaczenia pisemne i ustne na język włoski, angielski , niemiecki. W firmie adex z Gliwic znajdziemy również tłumaczenia samochodowe, szkolenia językowe dla firm, obsługa klientów konferencji niędzynarodowych, rekrutację językową oraz wycenę online.
HelenitaHelenita

Postautor: Dominika1987Dominka » wtorek 10 lip 2018, 09:34

Jeżeli szukasz dobrego biura tłumaczeń, które zajmie się tłumaczeniem specjalistycznym w języku m.in angielskim, norweskim oraz francuskim. to biuro 100 AT - agencja tłumaczeń z Warszawy z bogatym doświadczeniem z Targowej jest idealna i ma dobre rekomendację.
Dominika1987Dominka

Postautor: Romek_dolny78 » wtorek 10 lip 2018, 10:39

My również korzystaliśmy z usług firmy Adex z Gliwic i firma jest z długoletnia tradycją bo biuro powstało w 1990 roku. Lubię korzystać z ich usług bo bardzo profesjonalnie podchodzą do zlecenia.
Romek_dolny78

Postautor: m.krol123 » wtorek 10 lip 2018, 13:04

Jestem zainteresowania
m.krol123

Poprzednia

Wróć do Wszystko o biznesie