Gdzie tanio kupić domenę i hosting?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Gdzie tanio kupić domenę i hosting?

Postautor: merma » środa 17 sie 2016, 15:02

Potwierdzam. Wszystko trzymam w tym samym Hekko. Ponad 5 dyszek za jedną domenę PL.
I naprawdę przy tych warunkach to zdecydowanie się opłaca.
merma

Postautor: kodor » wtorek 20 wrz 2016, 15:19

Również skorzystałem z kodu rabatowego na Hekko. Wielkie dzięki za pomoc!
Zdecydowany na nich byłem już wcześniej - nie sądziłem, że uda się to ogarnąć jeszcze o tyle taniej.
Super sprawa.
kodor

Postautor: koter » czwartek 22 wrz 2016, 15:15

Ten kod na Hekko w dalszym ciągu ciała - dzisiaj założyłem konto i podałem go dalej, pewnie kumpel też skorzysta.
Ja ten hosting znam od dawna. Od kilku lat trzymam tam serwisy.
koter

Postautor: kodor » niedziela 02 paź 2016, 13:30

Hekko, zdecydowanie oni. Nawet nie chodzi tylko o cenę, co nawet bardziej o jakość usługi jaką mają.
Przynajmniej mnie ona odpowiada, mają porządny support, nie czeka się wieków na odpowiedzi.
W skrócie - jesteśmy zadowoleni.
kodor

Postautor: MuraKam » piątek 04 lis 2016, 11:57

kodor pisze:Hekko, zdecydowanie oni. Nawet nie chodzi tylko o cenę, co nawet bardziej o jakość usługi jaką mają.
Przynajmniej mnie ona odpowiada, mają porządny support, nie czeka się wieków na odpowiedzi.
W skrócie - jesteśmy zadowoleni.

A jak z serwerami? Jeśli chodzi o hoting. Bo to dość istotna sprawa. Słyszałem że problemy się zdarzały. Ja mam wykupiony hosting SSD w seohost. Support też na poziomie, serwerownia dataspace.pl. Jeśli chodzi o same domeny to chyba najniższe ceny na rynku mają.
MuraKam

Postautor: ohyea » poniedziałek 07 lis 2016, 10:07

Generalnie hekko to masówka - a skoro Ci z seohost mają serwery w dataspace to raczej pozostałbym u nich.
Mam u nich kolokację i jestem zadowolony z ich obsługi i SLA.
ohyea

Postautor: merma » czwartek 17 lis 2016, 16:23

Dzięki - załapałem się na kod rabatowy, dostałem 50 proc. taniej hosting z domeną. Wielkie dzięki!
Na razie trudno cokolwiek powiedzieć o jakości. Na pewno support dobrze działa, a na ocenianie samego serwera jeszcze przyjdzie czas.
merma

Postautor: Dobka » sobota 26 lis 2016, 13:09

Zdecydowanie polecam Firehost, bo daję radę u nich od lat i nic złego się nie dzieje. Największym plusem jest po prostu jakość działania i niezawodność. Usługa działa szybko, ma dobre parametry, pozwala wybrać panel zarządzania, a to naprawdę wcale w temacie hostingów nie jest standard.
Dobka

Postautor: koziolek » środa 30 lis 2016, 11:57

U nas w firmie też z seohost korzystamy. Jeśli chodzi o serwerownię, to nigdy się nie interesowałem. Ale problemów z nimi nie mamy żadnych. Także jak najbardziej warte inwestycji.
koziolek

Postautor: kliwa » piątek 09 gru 2016, 16:22

W tym momencie zestaw domena + hosting w hekko, większy pakiet, to 40 zł - z kodem rabatowym.
Tak więc akurat ogarnięcie hostingu wielkiej kasy nie wymaga. Mowa tutaj o sprawdzonych usługach.
kliwa

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie