Jakie polecacie biuro księgowe z Poznania

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Jakie polecacie biuro księgowe z Poznania

Postautor: mariuszwiatr@o2.pl » piątek 26 sty 2018, 11:29

Ja współpracowałam długo z biurem rachunkowym ale z Kalisza - biuro rachunkowe dakador ,które mieści się na ulicy Młynarskiej 39c . Biuro rachunkowe prowadzi kompleksową obsługę księgową oraz podatkową. Współpraca z Biurem Rachunkowym DaKaDor to oszczędność czasu i pewność, że wszystko będzie zrobione na czas.
mariuszwiatr@o2.pl

Postautor: Romek_dolny78 » poniedziałek 29 sty 2018, 10:00

Ja polecam biura rachunkowe w Katowicach biuro-wawrzynek , które mieści się na Sokolskiej 78, - bardzo dobra i fachowa obsługa. Bardzo lubię do nich jeździć bo nie muszę długo czekać na moje sprawy. Przerobiłem wiele biur i tu jest jak dla mnie odpowiednio.
Romek_dolny78

Postautor: Karolak » poniedziałek 29 sty 2018, 10:31

Jeżeli chodzi o biuro rachunkowe z Warszawy to ja mogę śmiało powiedzieć, że biuro z Warszawy bkliczydlo z Powsińskiej 106. Korzystam z ich usług już 2 lata i za każdym razem jestem zadowolony z ich pracy.
Karolak

Postautor: Dominika1987Dominka » piątek 13 kwie 2018, 11:12

Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowego ale w stolicy do bardzo dobre jest biuro rachunkowe Liczydło na Powsińskiej. Biuro rachunkowe obejmuje pełną obsługę księgową i kadrowo-płacową , prowadzą rozliczenia przychodów i rozchodów i zajmują się profesjonalnie doradztwem finansowym.
Dominika1987Dominka

Postautor: Gildia » wtorek 01 maja 2018, 18:58

Na Kościuszki masz oddział Tax Care. Mają dobre, rozsądne ceny, szeroki zakres obsługi i bardzo kumate babeczki tam pracują. Polecam uwadze.
Gildia

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie