Telefon w firmie - jaki wybrać ?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Telefon w firmie - jaki wybrać ?

Postautor: Bizneswoman1 » środa 21 lut 2018, 14:43

korzystam z Iphona, jestem zadowolona
do każdego kontaktu wpisuje sobie z jakiej firmy jest dana osoba.
Telefon dobrze mi się synchronizuje z macbookiem, notatki zrobione na macu moge przeczytać na iphonie i odwrotnie.
Z iphona na iphona moge dzwonic za darmo lub wysylac darmowe wiadomosci przez Imessage, również za granicę (poprzez pakiet internetowy lub wifi)
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Bizneswoman1

Postautor: Daniella » poniedziałek 26 lut 2018, 11:17

Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem i najwygodniejszym jest posiadanie komórki z dual sim. Wsadzasz służbową i prywatną kartę i masz wszystko w jednym urządzeniu. :)

Postautor: Ajlar » sobota 30 cze 2018, 18:30

No dual sim - to dobra opcja dla osob, ktore maja telefon firmowy i prywatny - nie trzeba nosic dwoch, prawda? A jezeli chodzi o oferte - to teraz nowa siec telefonii komorkowej - Otvarta - ma naprawde ciekawa oferte, zarowno jezeli chodzi o telefonie komorkowa na abonament (juz od 8 zl miesiecznie) jak i na internet mobilny - LTE oczywiscie. Korzystaja z nadajnikow Plusa jakby co.
Ajlar

Postautor: aula » poniedziałek 13 sie 2018, 20:43

Ajlar też znam Otvartą i mam u nich abonament :) Zależało mi na umowie na czas nieokreslony dlatego zdecydowałam się na pakiet za 17,99 zł miesięcznie. W tym mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i 6 GB internetu w pakiecie. nie powiem bo o internecie mobilnym też myśle :)
aula

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie