Software/CRM

Ogólne rozmowy o interesach.

Software/CRM

Postautor: onatres » wtorek 13 wrz 2016, 09:13

Cześć!
Wiadomo, że oprogramowania wspomagają działalność naszej firmy - organizują nam pracę, tworzą raporty, nadzorują przepływ finansowy itd. Jednak po wpisaniu w Google "CRM" jest cała masa wyników. Po testowaniu ich po kolei zdecydowałam się na Odeela. Jestem nadal na okresie próbnym i zastanawiam się, czy jest jeszcze coś wartego obejrzenia? Jakich programów używacie w swoich firmach? Zależy mi na tym, aby moje oprogramowanie pokrywało każdy aspekt prowadzenia działalności. HR, sprzedaż, magazyn, dostawy, baza klientów itd.
Zapraszam do dyskusji :)
onatres

Re: Software/CRM

Postautor: Michaił » czwartek 20 paź 2016, 11:26

przeszukałem cały internet i mam od 2 lat yourvision chyba najlepszy i około 50,60zł za stanowisko miesięcznie
Michaił

Postautor: itsme » poniedziałek 31 paź 2016, 15:35

Ja u siebie w firmie stosuję Narzędziownie, program PWSK. To proste i intuicyjne narzędzie, bardzo pomocne jeśli ktoś z Was prowadzi magazyn. Można sobie na początku wersje demo zainstalować, żeby przetestować.
itsme

Postautor: Sterentann2 » środa 13 gru 2017, 13:05

Ciekawą ofertę systemów CRM posiada firma itcube.pl. Takie oprogramowania bardzo ułatwiają pracę w firmie. Nawet tym mniejszym, które nie mają jeszcze tak dużo klientów.
Sterentann2

Postautor: xanara » wtorek 19 gru 2017, 20:56

Wszystko zależy od wyboru działów, które obejmą moduły zarządzania.
xanara

Postautor: pelefr » wtorek 21 maja 2019, 06:16

Zdecydowanie polecam Berberis - po prostu system daje radę i zapewnia fajną zmianę na plus, ale to każdemu może pasować coś całkiem innego.
Nasze doświadczenia z nimi są pozytywne, mocne, wiele nam dały. A jak to będzie dalej wyglądało Czas pokaże.
Na pewno pójście w tym kierunku było odpowiednią decyzją.
pelefr

Postautor: szymon12 » piątek 14 cze 2019, 12:49

My używamy softu od firmao. Polskie, wygodne, niedrogie. Ma serio sporo plusów. Mamy duży magazyn i dzięki integracji z prestą wszystko teraz działa jak należy. Testować można na firmao.pl/freetrial
szymon12

Postautor: adept » środa 24 lip 2019, 20:37

Jeśli interesuje ciebie polski crm, to jest np. bs4.pl Ogólnie nie jest tak, że trzeba od razu decydować się na zagraniczny soft.
adept

Postautor: AgnieszkaW » czwartek 19 wrz 2019, 08:42

Witam, jeśli nadal poszukujesz fajnego CRMa to polecam wypróbować Firmao CRM. Moja firma sprawdziła, zakupiła i od kilku lat korzystamy, sprawdza się super. Jest też opcja, że jeśli użyjecie tego kodu polecającego GUVFWP32 dostaniecie 10% zniżki to ja dostanę miesiąc gratis. Polecam ;)
AgnieszkaW

Wróć do Wszystko o biznesie