Artykuły biurowe jakie.

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Artykuły biurowe jakie.

Postautor: jimmy » niedziela 28 sty 2018, 23:29

Najlepiej zamawiać w drukarniach reklamowych, które oferują różne artykuł dla firm. Możesz zamówić takie z własnym logo, a drukarni z takimi usługami nie braku, również online diamond-druk.pl/teczki-ofertowe-standard
jimmy

Postautor: HelenitaHelenita » czwartek 01 mar 2018, 13:57

Ja na początku swojej kariery biurowej kilka razy korzystałam z usług firmy hicopy.gdansk gdzie można kupić tonery , wynająć drukarkę, kupić,prowadzą serwis i tym podobne. Jeżeli masz zamiar założyć firmę to oni są idealni do podjęcia współpracy.
HelenitaHelenita

Postautor: felix » poniedziałek 05 mar 2018, 11:36

Warto kupować od producenta ;)
Najlepszy gabinet kosmetyczny dla Ciebie - http://gabinetbiolift.pl
felix

Postautor: pawpiotrek » piątek 04 maja 2018, 12:35

tonery? Oryginalne są oczywiście dobre i praktyczne, ale istnieją również zamienniki. Mogę polecić te z Asarto. Sa tańsze, kompatybilne z drukarkami (nie trzeba nic instalować). Do tego taka sama wydajność. Nie straci się gwarancji na drukarkę, bo tonery nie łamią praw patentowych
pawpiotrek

Postautor: reader » piątek 15 cze 2018, 07:15

Całe wyposażenie biurowe zamawialiśmy na dobiura24.pl - organizatory, uchwyty, kosze i wiele wiele więcej. U nas zakupy wyszły prawie że hurtowo.
reader

Postautor: HelenitaHelenita » wtorek 03 lip 2018, 08:41

A co z komputerami ? ja do swojej firmy kupiłam po kilka komputerów używanych a że firma nie jest duża wystarczyły trzy komputery. Zakupiłam je w dobrej cenie w sklepie Shoplet z Wroclawia. Jestem bardzo zadowolona z kompów - są używane ale super się sprawdzają.
HelenitaHelenita

Postautor: Gość » wtorek 17 lip 2018, 08:49

A meble? Używane czy nowe, a może na wymiar? Znalazłam firmę KJK, która oferuje biurowe meble i zastanawiam się nad nimi, ale myślę też, czy nie byłoby warto może zrobić mebli na wymiar...
Gość

Postautor: Gość » wtorek 17 lip 2018, 08:55

Gość pisze:A meble? Używane czy nowe, a może na wymiar? Znalazłam firmę KJK, która oferuje biurowe meble i zastanawiam się nad nimi, ale myślę też, czy nie byłoby warto może zrobić mebli na wymiar...

kjk robi meble na wymiar. Trzeba się tylko z nimi skontaktować i wszystko dogadać.
Gość

Postautor: Dominika1987Dominka » środa 03 paź 2018, 11:49

Znam tą firmę SHOPLET z Wrocławia i jestem zadowolony z komputera jaki kupiłem u nich. Teraz będe kupował komputer dla córki do szkoły i tez udam się do nich.
Dominika1987Dominka

Postautor: patunia » sobota 20 paź 2018, 14:15

Największy wybór jest oczywiście w internecie. Dobrze też jest kupować za jednym razem większe ilości - możemy wtedy liczyć na atrakcyjne rabaty. Na eofficemedia.pl jest darmowa wysyłka dla zakupów powyżej 200 złotych i rabaty do 6% w zależności od kwoty zamówienia.
patunia

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie