Jakie polecacie sprawdzone biuro rachunkowe

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Jakie polecacie sprawdzone biuro rachunkowe

Postautor: HelenitaHelenita » piątek 05 sty 2018, 12:38

Moja córka mieszka w Warszawie i z tego co wiem korzysta z usług biura rachunkowego frux na ulicy Smolnej. Kiedyś z nią tam byłam i bardzo sprawnie to wszystko szło. Sama jak bym tu mieszkała przeniosła bym się do nich .....może kiedyś.
HelenitaHelenita

Postautor: Łukasz » czwartek 08 lut 2018, 19:05

Samodzielnie to nie mam czasu, ani chyba wystarczającej wiedzy, żeby ogarnąć księgowość, bo ciągle coś się zmienia. Najkorzystniej w przypadku małej firmy jak moja, było zlecić księgowość, a że zależało mi na tym, żeby było w miarę niedrogo, sprawnie i na czas zdecydowałem się na tax care. Sporo tematów da się zdalnie załatwić i nie trzeba biegać z każdym papierkiem. U mnie się sprawdzili, więc mogę śmiało polecić.
Łukasz

Postautor: Sarneckipiotr » niedziela 04 mar 2018, 11:21

Ja wiele razy rozliczałem się w biurze rachunkowym biuro-wawrzynek w Katowicach na ul. Sokolska 78. Warto zapoznać się z ofertą biura w skład których wchodzi prowadzenie ksiąg handlowych, płac oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Ja odstałem namiar od koleżanki i korzystam z ich usług już od dobrych kilku lat.
Sarneckipiotr

Postautor: Romek_dolny78 » środa 21 mar 2018, 11:35

Ja mam swoje zaufane biuro rachunkowe w na ulicy Morawa 93 - u Pani Elżbiety Szymala. Współpracuję z nimi już od kilku lat i nigdy mnie nie zawiedli. Od czasu do czasu korzystam też z ich usług komputerowych.
Romek_dolny78

Postautor: kajetan » środa 28 mar 2018, 12:32

Ja mam swoje zaprzyjaźnione biuro rachunkowe Genix , które znajduję się w Lublinie na Radziszewskiej 29. Biuro Genix świadczy kompleksową obsługę księgową przedsiębiorstw. Biuro świadczy pomoc w rozliczeniach podatków i obsłudze kadrowo-płacowe, osoby, które zakładają firmę mogą liczyć na załatwienie formalności wymaganych do rejestracji firmy.
kajetan

Postautor: Marecki » czwartek 29 mar 2018, 10:27

Jak ktoś jest z okolic Kalisza, Kędzierzyna Koźle lub Zdzieszowic to warto przejrzeć ofertę biura rachunkowego Dakador . Biuro rachunkowe oferuję usługi z zakresu księgowości i rachunkowości podatkowej. Współpraca z Biurem Rachunkowym Dakador to oszczędność czasu, który zamiast poświęcać wypełnianiu często skomplikowanej dokumentacji, właściciele mogą przeznaczyć na kluczowe dla firmy sprawy.
Marecki

Postautor: avatar1 » poniedziałek 30 kwie 2018, 15:25

Ja od jakiś 5 lat współpracuję z biurem doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Mają dwa biura na Śląsku - w Gliwicach i Sosnowcu. Firma rzetelna i uczciwa, działają w branzy już ponad 20 lat. Poza podatkami oferują też swoją pomoc w zakresie kadr i pełnej księgowości.

Postautor: Kalina34 » niedziela 27 maja 2018, 20:23

Ja praktycznie od początku korzystam z Tax Care. Wychodzi mi to taniej, niż trzymanie etatu księgowej, bo to jednak są koszty. Tu mam sensowny abonament, nie przepłacam, a większość tematów załatwiam z księgową przez telefon. No i mam dodatkowo pakiet medyczny, a to się bardzo przydaje.
Kalina34

Postautor: Dominika1987Dominka » poniedziałek 18 cze 2018, 12:20

Jeżeli chodzi o lublin to ja mam bardzo dobre zdanie o biurze GENIX na Budziszyńskiej 29. Biuro zajmie sie takimi uslugami jak rozliczaniem podatków VAT,wypełnianiem deklaracji podatkowej CIT i PIT oraz rozliczeniami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządzą odpowiednie bilanse. Biuro ma również doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej oraz w dokładnym i rzetelnym przygotowaniu dokumentacji do ZUS.
Dominika1987Dominka

Postautor: Pyza » wtorek 19 cze 2018, 12:10

Jakiś czas temu korzystałam z usług biura rachunkowego w Szczecinie W Ed-Pro. Biura rachunkowe mieści się na ulicy Wielkopolskiej 20/16 i świadczą usługi z zakresu rachunkowości, kadr i płac, doradztwa biznesowego i finansowego na najwyższym poziomie i w bardzo atrakcyjnych cenach.
Pyza

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie