Jakie polecacie sprawdzone biuro rachunkowe

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Jakie polecacie sprawdzone biuro rachunkowe

Postautor: bromanczyk » wtorek 24 lip 2018, 14:36

w stolicy jest duża konkurencja ale dla mnie najlepsze jest biuro rachunkowe gama na Białołęce, współpracuję z nimi już dobrych parę lat, Pani Grabowska to konkretna osoba która wie co robi
bromanczyk

Postautor: Kriks89 » czwartek 26 lip 2018, 08:21

Ja korzystam z Biura rachunkowego Tax Experts w Katowicach. Obsługa na wysokim poziomie i jestem zadowolony. Polecam poczytać na ich temat :)
Kriks89

Postautor: Dominika1987Dominka » czwartek 26 lip 2018, 13:34

Ja mogę polecić biuro rachunkowe w Warszawie na Powsińskiej - biuro Liczydło. Te biuro poleciła mi koleżanka i nie żałuję, że do nich wstąpiłam po za tym biuro oferuę dobre ceny .
Dominika1987Dominka

Postautor: Frideman » piątek 28 wrz 2018, 22:22

Tax Care, bo nie tylko płacę niewiele za abonament miesięczny, ale też i nie wymagają do mnie latania do biura co chwilę. Dokumenty dosyłam raz na miesiąc, a tak to operujemy skanami.
Frideman

Postautor: trojka » niedziela 30 wrz 2018, 10:27

My też mamy księgowość w TaxCare i nawet nie dosyłamy już dokumentów raz na miesiąc tylko korzystamy z chmury faktur. Mam połączoną ta opcję z TaxCare i mogę na bieżąco dosyłac księgowej dokumenty.
trojka

Postautor: Welmer » poniedziałek 01 paź 2018, 00:39

Sam bym chętnie poznał jakieś sprawdzone, bo na rynku jest tego mnóstwo i aż trudno się zdecydować.
Welmer

Postautor: Dominika1987Dominka » piątek 26 paź 2018, 10:09

Ja jestem w stałym kontakcie z biurem rachunkowym DAKADOR DOROTA BURCHARD z Kędzierzyna. Biuro oferuje bardzo fachową pomoc i super ceny. Jestem zdania, że biuro jak biuro rachunkowe to tylko z polecenia.
Dominika1987Dominka

Postautor: Zamtka » wtorek 13 lis 2018, 14:41

Mnie TaxCare poleciła koleżanka, która tez prowadzi firmę. Poszłam jak w ogień i nie spażyłam się. Jestem bardzo zadowolona i poza wieloma rzeczami które taxcare posiada ma też połączenie łatwe z kontem bankowym, a to bardzo wygodne.
Zamtka

Postautor: 3Dprint.pl » czwartek 20 gru 2018, 09:56

Dobrych i godnych polecenia biur rachunkowych jest co najmniej kilka, jedyne co to napisz skad jesteś bo to znacznie ułatwi nam poszukiwania. Czy w grę wchodzi także współpraca przez internet? Z doświadczenia wiem, że to bardzo wygodne rozwiązanie.
3Dprint.pl

Postautor: klamka » wtorek 01 sty 2019, 17:55

Tak teraz zdalne prowadzenie księgowości to moim zdaniem przyszłość dla wielu firm. Taxcare daje możliwości oszczędzenia czasu, który można poświęcić dla własnego biznesu. Nie wyobrażam sobie nawet ile bym traciła na prowadzenie księgowości samodzielnie, a ile błędów mogłabym popełnic.
klamka

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie