jaki internet do fimy?

Ogólne rozmowy o interesach.

jaki internet do fimy?

Postautor: vercia » piątek 13 lip 2018, 12:26

Jaki internet polecacie do firmy? Szukam coś z miarę dobrym transferem, myślalam o UPC i ich opcją 400Mb/s dla biznesu. Wiem, ze oferują stałe ip i możliwość rozliczenia telewizji w ramach działalności. Ktoś z Was ma z nimi umowę?
vercia

Re: jaki internet do fimy?

Postautor: Tolse » piątek 13 lip 2018, 22:12

Wiesz co, ja zastanawiałam się przed podpisaniem umowy na internet nad mniejszą - lokalną siecią. Ale UPC daje gwarancję świadczenia usługi i czasu usunięcia awarii, więc zdecydowałam się na nich. Tym bardziej że dostałam programy antywirusowe z licencją na komputery firmowe. Więc korzyści było znacznie więcej niż w przypadku oferty lokalnej firmy.
Tolse

Postautor: Nela » poniedziałek 16 lip 2018, 08:15

A to jaki dają gwarantowany czas naprawy? Zaciekawiła mnie ta opcja. Jaki koszt?
Nela

Postautor: Tolse » czwartek 19 lip 2018, 00:52

Akurat to jest darmowa opcja, więc naprawdę spoko. A jeśli chodzi o czas reakcji i naprawy ewentualnej szkody, to podobno mają na to 12 godzin. No bo słuchaj, jak w firmie bez internetu? W domu jeszcze, ok, ale nie wyobrażam sobie dnia bez internetu w biurze.
Tolse

Postautor: chroopka » poniedziałek 23 lip 2018, 09:06

Zawsze możesz przez 60 dni przetestować. Jak Ci nie będzie odpowiadać to zrywasz umowe bez żadnych konsekwencji. W żadnej innej firmie, takiej opcji nie masz.
chroopka

Postautor: Nela » środa 22 sie 2018, 11:31

No tak, to jest ciekawa opcja. Można o tym gdzieś na stronie poczytać? Bo nie mogę odszukać o tych testach.
Nela

Postautor: AnaLucia2 » środa 22 sie 2018, 16:51

A może warto zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem w ten sposób można oszczędzić sobie wielu trudność i problemów.
Czytanie zawsze pomaga przeczekać - pomyślał.
AnaLucia2

Postautor: chroopka » środa 22 sie 2018, 22:24

Nela pisze:No tak, to jest ciekawa opcja. Można o tym gdzieś na stronie poczytać? Bo nie mogę odszukać o tych testach.

Tutaj masz odnośnik do regulaminu: biznes.upc.pl/internet/uslugi-dodane/gwarancja-sla/
"Kup usługi UPC Biznes. Będziesz z nich zadowolony lub możesz zrezygnować w ciągu 60 dni od podpisania umowy.Szczegóły w regulaminie promocji."
chroopka

Postautor: Petersen » czwartek 30 sie 2018, 20:53

Chyba jeden z najlepszych providerów internetu na rynku na ten moment.
Petersen

Postautor: Drukarnia-Panda » wtorek 30 paź 2018, 13:18

Dla mnie najważniejsze jest to aby internet był szybki i stabilny, nie zacinał się, bo to kwestia wygody i płynności w pracy - jeżeli oczywiście internet nam do tego służy.
Drukarnia-Panda

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie