Dobre biuro rachunkowe

Ogólne rozmowy o interesach.

Dobre biuro rachunkowe

Postautor: Kriks89 » wtorek 17 lip 2018, 07:57

Witam! Od paru dni szukam dobrego biura rachunkowego i natknąłem się na usługi firmy Tax Experts. Poczytałem o nich i wydają się w porządku. Mimo wszystko jestem niedoświadczony w tych sprawach, więc moje pytanie jest następujące: czy korzystaliście z usług tej firmy? Jeśli tak to jak oceniacie? Dziękuje za odpowiedzi!
Kriks89

Re: Dobre biuro rachunkowe

Postautor: pawel1337 » środa 25 lip 2018, 12:43

Cześć, jestem z Katowic i sam korzystam z usług biura tax experts, mają duże doświadczenie oraz dobrze wykonują swoje obowiąski, nie mam żadnych zastżerzeń . Polecam Ci wejść na ich strone taxeg . pl
pawel1337

Postautor: KK1988 » środa 25 lip 2018, 13:48

pawel1337 pisze:Cześć, jestem z Katowic i sam korzystam z usług biura tax experts, mają duże doświadczenie oraz dobrze wykonują swoje obowiąski, nie mam żadnych zastżerzeń . Polecam Ci wejść na ich strone taxeg . pl

Mój znajomy też korzysta i nie ma zastrzeżeń. Ogólnie to słyszałem dużo dobrych opinii o tym biurze, może faktycznie warto sprawdzić.
KK1988

Postautor: chroopka » poniedziałek 17 wrz 2018, 19:48

Od lat korzystam z tax care i mogę szczerze polecić. Zero problemów od początku działalności. Oferują też mnóstwo dodatkowych pakietów, nie tylko księgowość.
chroopka

Postautor: mojra » sobota 22 wrz 2018, 14:32

O taxcare słyszałam od znajomej, ale nie mówiła nic o pakietach. Jakie mają pakiedy i jak to właściwie działa?
mojra

Postautor: Frideman » piątek 28 wrz 2018, 22:21

Podłączam się do pytania, bo księgowość już u nich mam, a nie wiedziałem, że można mieć coś więcej niż medyczny.
Frideman

Postautor: Samija » niedziela 30 wrz 2018, 10:10

Bardzo dużo oferuja poza sama księgowością. Mają takie pakiety jak abonament IT, prawny, medyczny, kadrowy. Widziałam tez że pojawił się pakiet GlobKurier.
Samija

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie