Maszyny CNC - TBI

Ogólne rozmowy o interesach.

Maszyny CNC - TBI

Postautor: KacperIl » czwartek 08 lis 2018, 11:19

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ planuję poszerzyć park maszyn w swojej firmie stąd moje pytanie na jakiego producenta warto postawić jeżeli chodzi o ich zakup. Ostatnio słyszałem dużo pozytywnych opinii na temat TBI dlatego wolałbym się jednak upewnić jakie są również Wasze spostrzeżenia na ich temat, czy rzeczywiście warto oraz jak działa ich serwis?
KacperIl

Re: Maszyny CNC - TBI

Postautor: MarekOl » wtorek 13 lis 2018, 10:28

Na ten moment moje opinie odnośnie TBI są jak najbardziej na plus, także jeżeli pasuje Ci ich sprzęt pod względem parametrów to warto. Przede wszystkim wyróżnia ich podejście obsługi i zawsze dobry kontakt z serwisem. Do tego w naszym przypadku frezarki oraz wytaczarka HBM daje sobie świetnie radę przy dużych zleceniach bez spadku mocy, czy też awaryjności bo tutaj na tle konkurencji również nie mają sobie równych (przynajmniej z tego co sam zauważyłem).
MarekOl

Postautor: Jarek44 » piątek 16 lis 2018, 10:45

Również podtrzymam pozytywne zdanie na temat TBI, ponieważ jeżeli chodzi o jakość sprzętu, obsługi i do tego działającego serwisu to nie ma się wręcz do czego przyczepić. Do tego mają przystępne warunki jeżeli chodzi o leasing i wynajem, więc dla nas można powiedzieć że byli najlepszym wyborem i tym bardziej, że praktycznie w pełni udaje nam się ominąć wszystkie problemy techniczne.
Jarek44

Postautor: DamianEr » poniedziałek 19 lis 2018, 22:33

Na pewno każdy ma inne potrzeby odnośnie wydajności, możliwości budżetowe oraz wizję biznesu ale jednak każdemu z nas zależy na jak największej wydajności oraz jakości wykonywanych realizacji. Dlatego tutaj opinie odnośnie TBI są jak najbardziej zasadne i poparte pozytywnymi wynikami. Współpraca z nimi również przebiega na dobrych warunkach i raczej trudno abym znalazł jakiś duży negatyw, na pewno w porównaniu do innych są na dużo wyższym poziomie również w zakresie serwisów.
DamianEr

Postautor: SebastianM » czwartek 22 lis 2018, 13:06

No wygląda to obiecująco ja jednak na zakup bym się chyba nie zdecydował, natomiast jeżeli chodzi o leasing to już byłbym bardziej przychylny jeżeli sprzęt, oprogramowanie oraz serwis są na wysokim poziomie.
SebastianM

Postautor: KacperIl » czwartek 06 gru 2018, 12:40

W takim razie nie zostaje mi nic innego jak tylko Wam podziękować za wszystkie porady i zaraz zabieram się za sprawdzenie oferty bo również zależy mi na wyborze firmy która przede wszystkim zadba o jak najwyższą jakość realizacji ale też sprzęt będzie służył na dużej wydajności bez częstych problemów.
KacperIl

Wróć do Wszystko o biznesie