Strona 1 z 1

Maszyny CNC - TBI

Post: czwartek 08 lis 2018, 11:19
autor: KacperIl
Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ planuję poszerzyć park maszyn w swojej firmie stąd moje pytanie na jakiego producenta warto postawić jeżeli chodzi o ich zakup. Ostatnio słyszałem dużo pozytywnych opinii na temat TBI dlatego wolałbym się jednak upewnić jakie są również Wasze spostrzeżenia na ich temat, czy rzeczywiście warto oraz jak działa ich serwis?

Re: Maszyny CNC - TBI

Post: wtorek 13 lis 2018, 10:28
autor: MarekOl
Na ten moment moje opinie odnośnie TBI są jak najbardziej na plus, także jeżeli pasuje Ci ich sprzęt pod względem parametrów to warto. Przede wszystkim wyróżnia ich podejście obsługi i zawsze dobry kontakt z serwisem. Do tego w naszym przypadku frezarki oraz wytaczarka HBM daje sobie świetnie radę przy dużych zleceniach bez spadku mocy, czy też awaryjności bo tutaj na tle konkurencji również nie mają sobie równych (przynajmniej z tego co sam zauważyłem).

Re: Maszyny CNC - TBI

Post: piątek 16 lis 2018, 10:45
autor: Jarek44
Również podtrzymam pozytywne zdanie na temat TBI, ponieważ jeżeli chodzi o jakość sprzętu, obsługi i do tego działającego serwisu to nie ma się wręcz do czego przyczepić. Do tego mają przystępne warunki jeżeli chodzi o leasing i wynajem, więc dla nas można powiedzieć że byli najlepszym wyborem i tym bardziej, że praktycznie w pełni udaje nam się ominąć wszystkie problemy techniczne.

Re: Maszyny CNC - TBI

Post: poniedziałek 19 lis 2018, 22:33
autor: DamianEr
Na pewno każdy ma inne potrzeby odnośnie wydajności, możliwości budżetowe oraz wizję biznesu ale jednak każdemu z nas zależy na jak największej wydajności oraz jakości wykonywanych realizacji. Dlatego tutaj opinie odnośnie TBI są jak najbardziej zasadne i poparte pozytywnymi wynikami. Współpraca z nimi również przebiega na dobrych warunkach i raczej trudno abym znalazł jakiś duży negatyw, na pewno w porównaniu do innych są na dużo wyższym poziomie również w zakresie serwisów.

Re: Maszyny CNC - TBI

Post: czwartek 22 lis 2018, 13:06
autor: SebastianM
No wygląda to obiecująco ja jednak na zakup bym się chyba nie zdecydował, natomiast jeżeli chodzi o leasing to już byłbym bardziej przychylny jeżeli sprzęt, oprogramowanie oraz serwis są na wysokim poziomie.

Re: Maszyny CNC - TBI

Post: czwartek 06 gru 2018, 12:40
autor: KacperIl
W takim razie nie zostaje mi nic innego jak tylko Wam podziękować za wszystkie porady i zaraz zabieram się za sprawdzenie oferty bo również zależy mi na wyborze firmy która przede wszystkim zadba o jak najwyższą jakość realizacji ale też sprzęt będzie służył na dużej wydajności bez częstych problemów.

Re: Maszyny CNC - TBI

Post: środa 02 sty 2019, 12:41
autor: MarekOl
Oczywiście nie ma za co, bo po to tutaj jesteśmy. Natomiast mam nadzieję, że będziesz zadowolony i wszystko pójdzie po Waszej myśli w biznesie w tym nowym roku, pozdrawiam!

Re: Maszyny CNC - TBI

Post: środa 02 sty 2019, 13:45
autor: Adam O.
W takich specjalistycznych branżach trzeba sobie wziąć lekki nawias na opinie w Internecie, bo klientów jest mało, a ludzi dość rzadko piszą jak wszystko im pasuje. Z reguły piszą jak coś im nie pasuje, ze złości, ale pozytywnych opinii im się nie chce pisać. Za to "chce" się je pisać marketingowcom.

_____________________
Intense Debate

Re: Maszyny CNC - TBI

Post: czwartek 10 sty 2019, 14:27
autor: DamianEr
Oczywiście, że tak natomiast jeżeli już ktoś konkretnie pyta o sprzęt bądź usługi i znajdą się na danym forum osoby które mają bądź miały z nimi do czynienia to uważam, że warto też wyrazić swoją pozytywną opinię jeśli dana firma dba o jakość oraz kontakt z klientem bo to przy dłuższej współpracy jest podstawą aby każda ze stron mogła zarabiać i być z tego zadowolona.