ZwCad 2019 - opinie

Ogólne rozmowy o interesach.

ZwCad 2019 - opinie

Postautor: Jarek44 » piątek 16 lis 2018, 10:33

Cześć,
Mam do Was pytanie, a mianowicie jaki CAD warto wybrać, ponieważ planuję zmianę i sporo pozytywnych opinii słyszałem jak do tej pory na temat właśnie ZwCAD, a jakie są Wasze spostrzeżenia w tym zakresie? Pozdrawiam!
Jarek44

Re: ZwCad 2019 - opinie

Postautor: KacperIl » poniedziałek 19 lis 2018, 21:05

Wiesz co mi jeżeli chodzi o najnowsze programy to na ten moment pierwszy na myśl przyszedł mi właśnie ZwCAD, który naprawdę fajnie się sprawuje (szczególnie na mocniejszych komputerach) w wersji 64-Bitowej. Możesz go sprawdzić na pełnej wersji testowej przez okres 30 dni. To będzie najlepsze rozwiązanie, abyś sam mógł się przekonać czy w ogóle będzie Ci leżał bo jednak praca przy projektowaniu musi być przede wszystkim wygodna bez tracenia czasu na poszukiwania kolejnych opcji.
KacperIl

Postautor: SebastianM » piątek 23 lis 2018, 09:39

Ja akurat pracuję jeszcze na wersji z 2018, natomiast jestem z niej bardzo zadowolony ale może niedługo również sprawdzę najnowszą i wtedy dam Ci konkretnie znać co i jak, jednak uważam że warto abyś go przetestował bo może rzeczywiście będzie to CAD najodpowiedniejszy pod Twoje wymagania.
SebastianM

Postautor: MarekOl » środa 05 gru 2018, 22:20

Także wypowiem się pozytywnie na temat ZwCad bo jak najbardziej można zaliczyć go do ścisłej czołówki jeżeli chodzi o skuteczność, funkcjonalność oraz bogatą opcję nakładek dzięki czemu można stworzyć idealne narzędzie do pracy dla siebie bez obaw o jakość czy problemy z zacinaniem.
MarekOl

Postautor: KubaT » wtorek 11 gru 2018, 13:14

Najnowsza wersja jak najbardziej tutaj jest godna uwagi, bo zawsze coś dla ZwCad udaje się poprawić w stabilności działania, funkcjach, czy też kolejnych nakładkach. Ja najczęściej korzystam z ZwTraffic do znakowania projektów dróg oraz ZwGeo przy pracach ziemnych, daje radę i śmiało można zaliczyć go do jednego z lepszych CAD-ów które na ten moment są na naszym rynku.
KubaT

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie