Czy opłaca się kupno mieszkania na wynajem?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Czy opłaca się kupno mieszkania na wynajem?

Postautor: mikaklika » poniedziałek 12 mar 2018, 12:11

Mam w tym momencie do polakierowania dość dużą ilość grzejnikówi poszukuję jakiejś sprawdzonej firmy, która może się tym zająć. Zależy mi na tym, aby firma ta była z Gliwic lub okolicznych miejscowości... Czy mieliście może w tym temacie jakieś doświadczenie i moglibyście coś sprawdzonego polecić? Ja póki co popytałem odrobinę swoich znajomych i polecali mi na przykład taką firmę lakiernia.pl Co o nich sądzicie? Trzeba przyznać, że ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia to dość dużo i sądzę, że warto im z tego powodu zaufać ;) A co Wy o tym myślicie?
W gruncie rzeczy zawsze mylnie rozumiemy siebie i z rzadka rozumiemy innych.
mikaklika

Postautor: Bizneswoman1 » poniedziałek 12 mar 2018, 17:52

Z mojego punktu widzenia się opłaca, ponieważ można wziąć kredyt, który będzie spłacał wynajmujący, a po kilku latach będziemy mieć mieszkanie na własność i czysty zysk.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Bizneswoman1

Postautor: Kornela » środa 14 mar 2018, 20:53

Moja inwestycja w mieszkanie na wynajem we Wrocławiu nie udała mi się z samego początku. Miałam problemy z lokatorami, którzy nie płacili i dewastowali lokal. Byłam już skora je sprzedać gdy znajoma podpowiedziała mi bym skontaktowała się z Wynajem Bezpieczny i im powierzyła piecze nad lokum. Muszę przyznać, że po spotkaniu z nimi i omówieniu warunków wynajmu byłam dobrej myśli i powierzyłam im mieszkanie. Oni je doposażyli i wynajęli w pełni profesjonalnie na podstawie umowy, w której jest zapis o obowiązkowym OC nieokupionym przez lokatorów, z którego pokrywane będą ewentualne szkody. Jestem zadowolona, mieszkanie wciąż ma lokatorów, a ja comiesięczne wpływy na konto.
Kornela

Postautor: Gość » poniedziałek 02 kwie 2018, 13:09

Albo wykupić w cuk pakiet auto i majątek.
Gość

Postautor: Gość » czwartek 07 cze 2018, 14:30

Gość pisze:Albo wykupić w cuk pakiet auto i majątek.

Dobre rozwiązanie.Można w ten sposób sporo zaoszczędzić.
Gość

Postautor: paulitz90 » czwartek 21 cze 2018, 15:37

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Czy znacie może jakąś sprawdzoną firmę z doświadczeniem z Katowic, która zajmuje się roletami i oferuje również serwis rolet? Ja właśnie poszukuję czegoś naprawdę dobrego oraz sprawdzonego i nezbyt wiem na co się zdecydować... Czy uważacie, że na przykład taka oferta byłaby warta uwagi roleter.pl ? W Sieci zbierają pozytywne opinie, ale w Internecie jest tyle tego typu ofert, że nie jestem w stanie samodzielnie podjąć decyzji. Do tego mają też ponad dwadzieścia lat doświadczenia, więc sądzę, że warto tę kwestię przemyśleć. Co o tym myślicie?
Bo jeśli zadasz pytanie, uważaj: możesz usłyszeć odpowiedź. Szkoda, że niewielu ludzi pamięta o tej prostej prawdzie, naiwnie sądząc, że wiedza jest dobrem samym w sobie.
paulitz90

Postautor: Gość » poniedziałek 02 lip 2018, 15:49

Co do CUK to w Gdańsku placówka jest na Chłopskiej.Warto tam zajrzeć :)
Gość

Postautor: szmoteusz » niedziela 29 lip 2018, 15:47

Mieszkanie pod wynajem to inwestycja, która zarabia praktycznie od pierwszego dnia. Jeśli jest dobry zarządca osiedla to nie ma żadnych problemów. U nas tą funkcję pełni firma Per Modum która od dawna zarządza wieloma warszawskimi osiedlami i doskonale wywiązuje się z powierzonych obowiązków. Tak więc mnie pozostaje tylko odcinać kupony od inwestycji.
szmoteusz

Postautor: Gość » sobota 04 sie 2018, 10:54

Też polecam cuk. Korzystny pakiet ubezpieczeniowy można tam wykupić.
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie