Meble na wymiar

Ogólne rozmowy o interesach.

Meble na wymiar

Postautor: Greg875 » piątek 01 mar 2019, 14:19

Cześć! :)

Mój ojciec prowadzi wraz z przyjacielem firmę z meblami na wymiar. Są solidnymi fachowcami, nie boją się roboty, klienci zawsze byli zadowoleni. Pomrukują, że mają pieniądze odłożone, żeby kupić więcej maszyn, mają dużo wolnej przestrzeni i sporo (jak na ich lata) chęci, żeby to rozwinąć, ale narzekają na brak zleceń. Chciałbym pomóc im się wypromować, bo aż serce ściska jak się patrzy jak w pospiechu odbierają wyczekiwany telefon. Pomimo, że to Gdańsk, to nic dziwnego, ciężko ich znaleźć, telefony to praktycznie same polecenia...
Mam trochę doświadczenia z reklamą w sieci (Google, Fb). Chciałbym zapytać Was o pomysły jak inaczej można to wypromować, do kogo kierować reklamę. Myślałem, żeby targetować to pod ludzi koło 30stki którzy kupują nowe mieszkania. Czy możecie coś doradzić?
Na kogo byście to targetowali?
Co poza FB, Google? OLXy, gumtree, gdzieś indziej? Warto?
Co poza siecią? Ulotki (pod nowe mieszkania, castoramy)? Inne kanały? Jakieś inne pomysły wam przychodzą?
Wezmę trochę z własnych oszczędności i zrobię im to za darmo, bo oni w "komputery" nie wierzą.

Wielkie dzięki za jakiekolwiek pomysły :)!
Greg875

Re: Meble na wymiar

Postautor: TabliceAkademickie » poniedziałek 04 mar 2019, 23:02

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat w tym przypadku wydaje mi się, że każda forma i rodzaj reklamy będą wskazane. zarówno internetowa za pomocą portali społecznościowych i for branżowych, banerów i ogłoszeń, jak i po przez tradycyjną reklamę w postaci ulotek, plakatów i banerów. Nie ograniczaj się tylko do osób które kupują nowe mieszkania, warto zdecydowanie rozszerzyć ten krąg.
www.TabliceAkademickie.pl
TabliceAkademickie

Postautor: Greg875 » wtorek 12 mar 2019, 15:12

Nie ograniczaj się tylko do osób które kupują nowe mieszkania, warto zdecydowanie rozszerzyć ten krąg.

Możesz rozwinąć? Na kogo jeszcze byś kierował takie reklamy? Kto mógłby być jeszcze zainteresowany poza ww grupą?
Greg875

Postautor: Kancelariaiodo.pl » czwartek 21 mar 2019, 21:36

W przypadku poszczególnych firm czy biur gdzie mamy dość specyficzne wymiary pomieszczeń, to meble na wymiar bardzo często są jedyną rozsądną opcją.
Kancelariaiodo.pl

Postautor: klaudia karo » niedziela 14 kwie 2019, 23:10

Bardzo ładne meble ostatnio widziałam na rustikal.pl/ :) Mają zarówno meble do pokoju, jak i kuchenne. No i oczywiście robią również na wymiar. Warto sprawdzić ich ofertę, mi przypadły do gustu. Można wybrać zarówno styl klasyczny, jak i nowoczesny.
klaudia karo

Postautor: Jimmy_B » piątek 28 cze 2019, 13:16

Kancelariaiodo.pl pisze:W przypadku poszczególnych firm czy biur gdzie mamy dość specyficzne wymiary pomieszczeń, to meble na wymiar bardzo często są jedyną rozsądną opcją.

Może powinieneś właśnie skupić się na tych 2 grupach docelowych - firmy, biura i do nich próbować dotrzeć.
Pod pierzyną schował się Jasiu z Katarzyną...
Jimmy_B

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie