Monitoring pojazdów

Ogólne rozmowy o interesach.

Monitoring pojazdów

Postautor: Albert » poniedziałek 05 lis 2012, 12:56

Jak zabezpieczacie auta przed kradzieżami i jednocześnie kontrolujecie czas pracy osob, które jeżdżą u was firmowymi autami? Jakiś monitoring pojazdów, lokalizatory, kamery itp?
U nas ostatnio wprowadzili w/w monitoring z navifletu - wiem, bo szef mówił i choć ja nie widzę żadnej róznicy w czasie pracy, to szefostwo jest bardzo zadowolone. Hm. Ale chyba nie muszę się bac jak dłuższą drzemkę gdzies na trasie zaliczę?
Porządek musi być.
Albert

Re: Monitoring pojazdów

Postautor: MadziaK » piątek 09 lis 2012, 00:10

trzeba stawiac pod oknem
MadziaK

Postautor: karski1 » piątek 09 lis 2012, 00:52

Wydaje mi się, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest zwykły GPS.
karski1

Monitoring pojazdów - oferty , ceny

Postautor: Longin85 » środa 09 sty 2013, 12:54

a propos monitoringu aut czy jesteści w stanie podać jakaś sprawdzoną markę, która da radę poza granicami naszego pięknego kraju, szczególnie zależy na na bez awaryjności, bo to czego używamy teraz nie daje rady w PL, a co dopiero dalej...
Longin85

Postautor: blanka.win » środa 09 sty 2013, 14:37

mój brat pracował kiedyś w takiej firmie transportowej i był kontrolowany za pomocą GPS oraz kontrolki wlewu paliwa, moim zdaniem wystarczy jedna z opcji, ale oni podobno przejechali się na tych wlewach, bo kierowcy bardzo często tłumaczyli się korkami, wiec prowadzili GPS'y, a nie zdemontowali wlewów :mrgreen: dosyć cwane podejście ale ok, pracownicy się na to zgodzili i od tamtej pory porównują dwa wskaźniki...
blanka.win

Postautor: Martynn » środa 09 sty 2013, 23:52

ja też obstawiam na GPSa :P
Martynn

Monitoring aut

Postautor: Ojciec » piątek 18 sty 2013, 09:06

@Longin85
Longin85 pisze:a propos monitoringu aut czy jesteści w stanie podać jakaś sprawdzoną markę, która da radę poza granicami naszego pięknego kraju, szczególnie zależy na na bez awaryjności, bo to czego używamy teraz nie daje rady w PL, a co dopiero dalej...

firma się rozwija, pojawiły się zlecenia dlatego też musieliśmy zaiwestować w takie urządzenie, korzystamy z Flotis i ogólnie nie możemy narzekać, jeździmy przede wszystkim po zachodniej Europie
Ojciec

Postautor: Filip » piątek 01 lut 2013, 14:33

Mój teść pracował w firmie Fracht z Wrocławia i kiedy jeździł dla nich to mieli i GPS y i jakieś urządzenia specjalne do monitoringu tras pojazdów, wiem że szef tam przywiązywał do tego sporą uwagę.
Filip

Postautor: Zaro » piątek 08 lut 2013, 12:10

Monitoring floty samochodowej jest dobry jak ma się dużo handlowców.
Ci to potrafią miesięcznie robić po kilka tysięcy kilometrów, a to już spore koszty.
Często wykorzystują auta do prywatnych celów, a za wszystko płaci szef.
to niezbyt uczciwe podejście.

Monitoring przydaje się też, jak nagle ktoś "pożyczy" firmowe auto, łatwo namierzyć, ale trzeba się spieszyć, bo GPS da się zdemontować.
Zaro

Postautor: waldemar » piątek 17 maja 2013, 12:29

według mnie monitoring floty samochodów to dzisiaj podstawa, niestety samo AC już nie wystarczy, obydwa zabezpieczenia się uzupełniają, nie wyobrażam sobie dzisiaj firmy, która nie miałaby monitoringu gps, to już chyba byłby szczyt bezmyślności, u nas w firmie korzystamy z usług i sprzętu firmy http://www.monitoring-gps.net/ i jak na razie jesteśmy zadowoleniu nie tylko z ceny, ale przede wszystkim z niezawodności sprzętu i prostej obsługi, przy zaawansowanym systemie
waldemar

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie