Gdzie można szybko dostać trochę gotówki?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Gdzie można szybko dostać trochę gotówki?

Postautor: Kozel » piątek 20 kwie 2018, 08:19

Cześć wszystkim. Kto się orientuje gdzie szybko i bezpiecznie mógłbym dostać pożyczkę? Interesuje mnie minimum 1000 złotych ale oczywiscie moze byc tez wiecej. Licze na szybka pomoc, pozdrawiam.
Kozel

Re: Gdzie można szybko dostać trochę gotówki?

Postautor: Karminowa » poniedziałek 23 kwie 2018, 07:15

Zależy jak szybko potrzebna ci ta kasa. Ogólnie zawsze najszybciej dostaje sie pożyczki w chwilówkach, nawet do 30 minut można załatwić formalności ale trzeba znaleźć porządną firmę z jasną i konkretną umową żeby potem nie mieć nieprzyjemności.
Karminowa

Postautor: Kozel » poniedziałek 23 kwie 2018, 10:40

A znasz taką firmę „Karminowa”?
Kozel

Postautor: reader » wtorek 24 kwie 2018, 10:04

Ja znam :). Wszystko załatwiasz przez strone latwykredyt.pl/ nie trzeba wychodzić nawet z domu. Pierwsza pożyczka do 1500 jest zupełnie darmowa, czyli oddajesz równo 1500. Kolejne są oprocentowane ale na tyle nisko że nie opłaca się kombinować kartami kredytowymi czy limitem na rachunku. 3 albo 4 razy już brałem i nigdy nie było problemu.
reader

Postautor: Andriu » wtorek 24 kwie 2018, 11:47

A mówimy o kredycie w banku czy pożyczce pozabankowej?
Szukasz konta,kredytu,lokaty a może chwilówki czy pożyczki pozabankowej?
Sprawdź ofertę na naszej stronie!
Szczegóły na moim profilu... :arrow: ;)
Andriu

Postautor: Kozel » wtorek 24 kwie 2018, 12:08

Okej, dzieki. Jeszcze mam pytanko o umowę czy jest uczciwa bo nie chce potem być ciągany.
Kozel

Postautor: reader » środa 25 kwie 2018, 07:01

Nikt cie nie będzie ciągał bo to nie jakaś firma krzak. Wszystkie regulaminy i umowę masz na stronie. Krótkie, jasne i bez gwiazdek i klauzul drobnym druczkiem.
reader

Postautor: tyczka » środa 25 kwie 2018, 10:00

Hejka! Jak narazie raz brałam pieniążki na święta z latwykredyt.pl i jestem bardzo zadowolona. Minimum formalności, jasne zasady i szybki przelew. Do tego oddałam tyle ile pożyczyłam bez zadnych odsetek wiec zrobiłam złoty interes. Jak ktoś jest sceptycznie nastawiony do chwilówek to najwyższy czas się przełamać bo wielkie banki udają uczciwe a przycinają wszędzie gdzie można.
tyczka

Postautor: mikiko » wtorek 05 cze 2018, 08:58

Zapoznaj się z szeroką ofertę kredytową w kredyt123. Oferują dogodne warunki, mało formalności i to co cię interesuje błyskawiczną decyzję bo wstępną już w 5 min. Możesz także liczyć na profesjonalnych doradców.
mikiko

Re: Zna ktoś Kuki.pl jakieś opinie?

Postautor: Krachus » środa 13 cze 2018, 11:59

Teraz się pojawiała jakaś nowa firma Kuki.pl. To znaczy jakiś czas temu chyba, ale dopiero o niej niedawno usłyszałem. Pierwszą pożyczkę mają za darmo o takich parametrach jak Vivus 3000 zł na 30 dni. Więc teoretycznie mogłaby być alternatywą jak ktoś już wykorzystał pierwsza darmową pożyczkę w Vivus.

W sumie nie znalazłem za wielu opinii o Kuki. Raczej są głównie recenzje tej pierwszej darmowej pożyczki w formie opinii o Kuki https://antyhaczyk.blogspot.com/2018/02/kuki-pl-pozyczka-opinie.html Kuki.pl z tego co znalazłem na ich stronie to firma zarejestrowana w Polsce. Szukam teraz jakichś realnych opinii klientów, nie recenzji.

Brał ktoś z Was tam pożyczkę, chociaż tę pierwszą za darmo?
Krachus

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki