POZYCZKI PRYWATNEBEZ BIK POD ZASTAW NIERUCHOMOSCI

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

POZYCZKI PRYWATNEBEZ BIK POD ZASTAW NIERUCHOMOSCI

Postautor: Hipożyczka » wtorek 27 paź 2015, 10:43

Zajmujemy sie pozabankowym finansowaniem firm i osób fizycznych,rolnikow
udzielamy pozyczek pod zabezpieczenie kazdego rodzaju nieruchomosci
Nie pobieramy przedplat,nie sprawdzamy bik,nie potrzebujemy zaświadczen o dochodach
Splacamy zadłużenia z hipotek-w tym inne pozyczki prywatne,pozyczamy tez pod nieruchomosci aktualnie wystawione do sprzedazy
Kwoty juz od 10 tys brutto do kilku milionów,ograniczone tylko wartoscia nieruchomosci
Rodzaj umowy notarialnej ,czas trwania i oprocentowanie do indywidualnego uzgodnienia,mozliwosc ustanowienia hipoteki w dziale 4 kw
oprocentowanie od 1%miesiecznie od kwoty pozyczki brutto[z kosztami]
Profesjonalnie i bezpiecznie,doradzamy bezplatnie,chronimy przed licytacja komornicza,działamy na terenie calego kraju ,dojezdzamy tez do klienta
Pozyczajac z Nami-pozyczasz bezpiecznie-nasza firma wpisana jest do rejestru firm pozyczkowych RFP
Hipożyczka Sp. z o.o
http://www.gotowka-podzastaw.letnet.pl 731-531-144
Hipożyczka

Re: POZYCZKI PRYWATNEBEZ BIK POD ZASTAW NIERUCHOMOSCI

Postautor: areki » wtorek 10 paź 2017, 08:18

Zadowolony jestem z warunków jakie wyszukałem sobie w porównywarce na stronie , odpowiedni czas spłaty, żadnych ukrytych opłat, pieniądze przelali mi w ciągu godziny.
areki

Postautor: etapka » sobota 28 lip 2018, 12:29

Nie wiem na jakim jesteście etapie, ale przyznam szczerze, że ja szukałam sprawdzonego kredytu i tylko kredyt123 mi się wyświetlił jako najbardziej proponowany. To chyba ze względu na bardzo szybką realizacje wniosku i szybki przelew.
etapka

Postautor: AMolina » piątek 31 sie 2018, 10:33

Hej! Może spróbuj u cfh.biz.pl/. Wiem, że na pewno dają pozyczki bez kontroli w BIK, ale jakieś szczegóły dodatkowe to już kontaktuj się z nimi bezpośrednio
AMolina

Postautor: telalgie9a » piątek 14 wrz 2018, 12:24

W Internecie z całą pewnością uda się znaleźć informacje w tym temacie. Nie powinno być z tym większych trudności.
Kto wznosi swoją katedrę, na której budowę potrzeba stu lat, może sto lat żyć zachowując bogactwo serca.
telalgie9a

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki