Pożyczka dla firm

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Pożyczka dla firm

Postautor: mozajka » wtorek 02 kwie 2019, 07:41

Z tego co wiem, to po zarejestrowaniu się na stronie finiata.pl - rejestracja jest darmowa, masz pokazaną informacje o tym jakie dokumenty musisz przesłać. Jest to na pewno faktura wystawiona przez Twoją firmę, chyba wyciągi z banku za ostatnie 6 miesięcy. Myślę, że najlepiej będzie jak zapytasz konsultanta, na stronie masz czat online, więc odpowiedź dostaniesz szybko. Co do procentowania, to znalazłam taką informacje: Opłata subskrypcyjna 0,33% od kwoty limitu i 2,9% miesięcznie od wypłaconej kwoty. Czyli całkiem nieźle, tylko zastanawiam się co to jest ta opłata?
mozajka

Postautor: lemy75 » czwartek 25 kwie 2019, 00:01

Jeśli Twoja firma ma 12 miesięcy lub więcej to po kredyt śmiało uderzaj do marshallion.pl/. Mają specjalną ofertę właśnie dla firm, na rozwój i działalność. Korzystne i ciekawe warunki. Mają kredyty zarówno inwestycyjne, jak i obrotowe. Najlepiej skontaktować się z ich konsultantami i oni odpowiedzą na wszystkie pytania.
lemy75

Postautor: Konradoo » czwartek 30 maja 2019, 20:45

W przypadku kiedy potrzebujesz szybkiej pożyczki do 1500 zł mogę polecić provemacredit.pl , mają bardzo proste zasady i warunki wzięcia pożyczki, wszystko jasno wyjaśnione, a pieniążki na koncie pojawiają się po 30 minutkach, korzystałam i polecam.
Konradoo

Postautor: Cybl » piątek 28 cze 2019, 21:06

Zdecydowanie poelcam zapoznać się z ofertą firmy Smartvest i ich prywatnymi pożyczkami pod zastaw nieruchomości. Wychodzą naprzeciw przedsiębiocom, którzy potrzebują szybko gotówki, bez przesadnych formalności. Zasady sa u nich jasne, dostosowane do konkretnej firmy. Można przyjśc z własnym notariuszem na podpisanie umowy, żaden problem. Nie mają się czego obawiać, bo nie ma żadnych haczyków.
Cybl

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki