Finiata, ktoś korzystał z tej formy finansowania firmy?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Finiata, ktoś korzystał z tej formy finansowania firmy?

Postautor: mozajka » piątek 14 cze 2019, 14:15

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z odnawialnej linii finansowania. Niestety moja firma ma 7 miesięcy i na oferty biznesowe banków nie mogę liczyć. Natomiast natrafiłam na ofertę Finiata. Z tego co doczytałam, to wymagane jest 6 miesięcy działalności. Ktoś może korzystał z tej formy finansowania?
mozajka

Re: Finiata, ktoś korzystał z tej formy finansowania firmy?

Postautor: konwalia » poniedziałek 17 cze 2019, 08:46

Ja nie, ale czytałam o tej ofercie gdzieś na jakimś portalu biznesowym. Chyba nawet jakąś nagrodę dostali za opłacalną linię finansowania dla biznesu, ale pewna nie jestem. Pytanie tylko jakie mają oprocentowanie pożyczki i jakie inne warunki. Bo to, że udzielają limitu młodym firmom w jakimś stopniu jest dość ryzykowne dla nich.
konwalia

Postautor: mozajka » wtorek 18 cze 2019, 08:17

Na stronie Finiata.pl znalazłam kalkulator pożyczkowy i wynika z niego, że oprocentowanie max. to 2,9% od kwoty wykorzystanej. Jest tam jeszcze opłata 0,33% za udzielenie limitu. Czyli jak dobrze rozumiem przy 10 tysiącach miesięcznie płacę 33 zł opłaty + to, co wykorzystam.
mozajka

Postautor: konwalia » środa 19 cze 2019, 14:38

Czyli dobrze rozumiem, że 33 zł płacę miesięcznie a % jest dopiero jak z limitu wykorzystam daną kwotę. Ale mogę 1000 zł tylko czy muszę całość przyznanego limitu?
konwalia

Postautor: mozajka » piątek 21 cze 2019, 09:42

Tak, 0,33% jest kwotą od przyznanego limitu. W przypadku 10 tysięcy to jest 33 zł. Im kwota wyższa, tym wyższa opłata, im mniejsza, tym mniejsza opłata. To opłata za możliwość korzystania z limitu Finiaty, jest on udzielany na 6 miesięcy.
mozajka

Postautor: Ciekawy » sobota 22 cze 2019, 08:49

I to pożyczka tylko dla firm, czy mają też opcje dla osób prywatnych jak np. karta kredytowa?
Ciekawy

Postautor: mozajka » poniedziałek 24 cze 2019, 13:46

Finiata to tylko i wyłącznie oferta dla firm. Nazwa to odnawialna linia finansowa. Trochę podobnie działa to do karty kredytowej. Ale różnice są. Z tego, co słyszałam, to Finiata planuje dołączenie do linii finansowej posiadanie karty, ale jak na razie to zbiera opinie.
mozajka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki