10 tysięcy pożyczki na 2 lata

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

10 tysięcy pożyczki na 2 lata

Postautor: jakubm » czwartek 02 mar 2017, 08:09

Szukam możliwości zaciągnięcia pożyczki na 2 lata, w kwocie 10 tysięcy.
Interesuje mnie spłacanie ratalne, jak w banku. Istotne, żebym koszty pożyczki nie były bardzo wysokie i firma nie sprawdzała BIK.
Pożyczka ma być legalna - maksymalnie koszty zgodne z prawem, normalna umowa.
jakubm

Re: 10 tysięcy pożyczki na 2 lata

Postautor: adam korant » czwartek 02 mar 2017, 10:53

Na pewno możesz spróbować złożyć wniosek w Mikro rata. Tam musisz mieć dochody, sprawdzają bazy, ale nie BIK.
Nie wiem czy dostaniesz maksymalną kwotę - pewnie będzie zależało o zdolności, ale raczej nigdzie indziej nie ma szans na pożyczkę w takiej kwocie, od razu na starcie i z takimi kosztami jak u nich.
adam korant

Postautor: jakubm » piątek 03 mar 2017, 08:00

No faktycznie. Ale czy nie jest dziwne, że koszty są tak niskie? Dużo wyższe RRSO widziałem przy pożyczkach na miesiąc, a przecież dużo bardziej ryzykują dając kasę dlugoterminowo. Mniejsza o to - sprawdzę regulamin, złożę wniosek, zobaczę wtedy czy nie ma więcej kosztów, ale skoro kalkulator niczego nie pokazuje, to teoretycznie tych kosztów być nie powinno.
jakubm

Postautor: tener » poniedziałek 20 mar 2017, 20:32

tutaj masz wykaz firm udzielających takie pożyczki bez bik:
pro-banking.porownanieonline.pl/szybkie_pozyczki_gotowkowe,porownanie,0,powyzej_5000,powyzej_1_roku,1,0,0#wyniki
tener

Postautor: AdamsGPA » piątek 04 sie 2017, 08:12

W przypadku pożyczek taka jest bodajże w Zaplo, ale ona jest droga. Na stronie od razu nie pokazuje RRSO, ale pewnie będzie w okolicy 100%. Podobnie jest we wszystkich pożyczkach pozabankowych, a w wielu będzie jeszcze drożej.

Tu masz taki dość obszerny artykuł o pożyczkach. Wprawdzie głównie o tych promocyjnych darmowych, ale o ratalnych też jest http://kutno.net.pl/artykuly/biznes,dar ... 85201.html

Teraz się pojawił nowy InBank z bardzo tanim kredytem internetowym do 50k (teoretycznie) W pełni online. RRSO na poziomie ok 11%. Tylko to jest bank z Esotnii i w zasadzie działa w Polsce dopiero od kilku miesięcy, a więc trudno o jakieś wiarygodne opinie. Na razie w sieci można znaleźć głównie recenzje tego kredytu. Tak na pierwszy rzut oka oferta tego kredytu wydaje się tańsza od innych banków, ale jak to wygląda w praktyce tego już nie wiem. W każdym razie w przypadku takiej pożyczki raczej poszedłby do banku, bo pozabankowe są za drogie.
AdamsGPA

Postautor: oplkk » wtorek 10 paź 2017, 08:21

Z tych porównywarek które znam to najlepiej mi się korzysta z serwisu , jest chyba najbardziej czytelny, z wygodnym suwakiem do ustawiania parametrów pożyczki.
oplkk

Postautor: modern » wtorek 03 kwie 2018, 08:35

Nie wiadomo o jaką kwotę chodzi. Jeśli zadowoli was 10 tys to bank Raiffeisen ma taki kredyt gotówkowy bez odsetek. Wysokość powizji banku zależy od ilości rat więc im ich będzie mniej tym kredyt będzie tańszy.
modern

Postautor: Barbara70 » środa 13 cze 2018, 18:01

Ktoś z was mial okazję korzystać z ich oferty? Z tego co wiem, to naprawdę wiele klientów korzysta z ich oferty. Do tej pory sądziłam, ze najpewniej jest wziąć kredyt w banku, ale wiele osób własnie wybiera ze względu na czas i minimum formalności.
Barbara70

Postautor: kamia44 » czwartek 26 lip 2018, 11:04

jak się wali to się wali wszystko niestety ale czasem dobrym kredytem trzeba wspomóc swoją firmę. Jakbym miała coś wybierać to chyba wybór padłby na kredyt123. Moim zdaniem najlepsza firma z pożyczkami i kredytami dla firm.
kamia44

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki