Gdzie najlepiej wziąć kredyt na samochód - 2017?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Gdzie najlepiej wziąć kredyt na samochód - 2017?

Postautor: evela » niedziela 03 cze 2018, 11:11

W banku Raiffeisen można się starać kredyt na zakup środka transportu. Kredyt jest przyznawany na 7 lat i banku nie interesuje czy jest to samochód nowy czy używany.
evela

Postautor: avatar » niedziela 03 cze 2018, 21:18

W oferują nawet do 150 tyś i okres kredytowania nawet do 120 miesięcy. Do tego niskie oprocentowanie , mało formalności i szybką decyzję a także dogodne warunki i przejrzystą umowę.

Postautor: ress » wtorek 12 cze 2018, 08:50

Ja polecam zapoznać się z tym co oferuje Toyota, czyli smart plan auta-firmowe.pl/leasing-smartplan/. Jeszcze czegoś podobnego nie widziałam. Spłaca się jedynie tą część wartości pojazdu, jaka ten traci z biegiem czasu na rynku, a potem oczywiście można go kupić lub nie. Sama posiadam Toyotę Avensis z takim leasingiem i jak na razie jestem zadowolona. Jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie niż kredyt na samochód.
ress

Postautor: possa » sobota 16 cze 2018, 09:04

Też potwierdzam opinię . Jakiś czas temu sama szukałam idealnego kredytu. Co prawda obyło się w końcu bez niego, ale wiele ofert przejrzałam. I naprawdę oferta , jest godna zainteresowania. Mają zarówno kredyt gotówkowy, samochodowy a nawet leasign.
possa

Postautor: exotic » wtorek 17 lip 2018, 09:22

Dobry leasing konsumencki ma Platforma Finansowa wiem, bo jakiś czas temu korzystałem. Poczytałem trochę na blogach na ten temat czy lepiej leasing czy lepiej kredyt gotówkowy i w całkowitym rozrachunku wyszło, że leasing konsumencki będzie dla mnie najbardziej korzystny. Warto się do nich zgłosić w celu ustaleniu szczegółów Platforma Finansowa z tego co zauważyłem posiada bardzo dobrą obsługę klienta.
exotic

Postautor: Gość » piątek 19 paź 2018, 12:57

Bardzo ciekawie)
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki