Skąd wziąść pieniądze i gdzie je ulokować?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Skąd wziąść pieniądze i gdzie je ulokować?

Postautor: Andriu » środa 21 lut 2018, 11:55

Co sądziecie o takim pomyśle aby skorzystać z kredytu w banku lub pożyczki pozabankowej i zdobyte w ten sposób pieniadze zainwestować np.na giełdzie,w nieruchomości?
Raty można spłacać we własnym zakresie,a większą gotówkę pomnożyć!
Szukasz konta,kredytu,lokaty a może chwilówki czy pożyczki pozabankowej?
Sprawdź ofertę na naszej stronie!
Szczegóły na moim profilu... :arrow: ;)
Andriu

Re: Skąd wziąść pieniądze i gdzie je ulokować?

Postautor: Kornela » środa 21 lut 2018, 21:04

Pewną inwestycją są od zawsze nieruchomości, które można wynająć i w ten sposób zyskać dodatkowe środki. Moi znajomi w ten właśnie sposób zainwestowali w mieszkanie we Wrocławiu. Ponieważ tam nie mieszkają pieczę nad mieszkaniem sprawuje Wynajem Bezpieczny, który doposaża mieszkanie i poszukuje lokatorów. Dzięki umowie z nimi mają gwarancję uzyskania wpływów nawet w czasie kiedy mieszkanie stoi puste. Nie muszą się również martwić o stan nieruchomości ponieważ firma ta wymaga od swych lokatorów posiadania OC, z którego pokrywane są wszelkie szkody wyrządzone przez nich.
Kornela

Re: Skąd wziąść pieniądze i gdzie je ulokować?

Postautor: korpo » niedziela 04 mar 2018, 18:09

Hmm jeśli tylko masz pewność że spłacisz taką pożyczkę w terminie to wydaje się to być świetny pomysł. Ja korzystałem z pożyczki z wnet-pozyczka.pl na rozruszanie firmy, miałem dobry plan, wszystko przemyślane i zabezpieczone finansowo w razie "w" więc się nie wahałem. Firma hula i świetnie ma się na rynku, więc warto ;)
korpo

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki