Gdzie dostanę pożyczkę bez bik

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Gdzie dostanę pożyczkę bez bik

Postautor: boski » wtorek 13 cze 2017, 14:20

Sprawdź ofertę firmy latwykredyt mają dość liberalne warunki przyznawania pożyczek. Ale czy sprawdzają bik to nie jestem pewien. Ale może spróbować nic nie tracisz. A jak dostaniesz to pierwsza pożyczka do 1500 plnów na 30 dni jest gratis.
boski

Postautor: Davork » wtorek 10 paź 2017, 08:16

Z tych porównywarek które znam to najlepiej mi się korzysta z serwisu lowcachwilowek.pl, jest chyba najbardziej czytelny, z wygodnym suwakiem do ustawiania parametrów pożyczki.
Davork

Postautor: Lutheran Hospital » środa 31 sty 2018, 06:00

Jestem przedstawicielem Iowa Luterańskiego Szpitala w Iowa City w USA. Doznałem, aby kierownictwo szpitala mogło reklamować w Internecie, jak pracujemy i że rozpoczęliśmy ponownie rok na zakup i sprzedaż ludzkich narządów, np. nerki, Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami pod poniższym e-mailem: Zrekompensujemy naszym darczyńcom sporą sumę pieniędzy i jesteśmy specjalistami od organów Chirurgia i jako dawczyni nie ma ryzyka w to.
A to jest nasz e-mail:
iowalutheranhospital@gmail.com
Możesz również zadzwonić lub skontaktować się z nami pod adresem whatsapp +1 929 281 1248
Lutheran Hospital

Postautor: korpo » niedziela 04 mar 2018, 18:07

Ja nie mam doświadczenia z innymi firmami bo sięgam zawsze po wnet-pozyczka.pl. Pieniądze mam błyskawicznie na koncie, mają bardzo przejrzyste warunki, nigdy nie miałem problemów.
korpo

Postautor: mikaklika » wtorek 06 mar 2018, 21:32

Ja bym czemuś takiemu nie ufał. Nigdy nie wiadomo w co się człowiek wpakuje z taką pożyczką.
W gruncie rzeczy zawsze mylnie rozumiemy siebie i z rzadka rozumiemy innych.
mikaklika

Postautor: rory88 » środa 07 mar 2018, 11:13

Pewnie to opcja nad wyraz ciekawa. Jednak jak zawsze w takiej sytuacji trzeba dodać, iz nie jedyna.
Gdyby człowiek jaskiniowy znał był śmiech, cała historia innym poszłaby torem
rory88

Postautor: mikiko » wtorek 05 cze 2018, 09:02

Najważniejsze to nie przecenić swoich możliwości i wybrać jak najlepszą ofertę. ja odeślę cię do zapoznania się z ofertą kredytową kredyt123 . W kredycie online oferują nawet do 120 tyś. Plusem są formalności ograniczone do minimum i szybka decyzja.
mikiko

Postautor: wukaaa » niedziela 17 cze 2018, 17:27

Ze swojej strony mogę wam polecić ofertę od Kredyt . Korzystałam już z kilku pożyczek/kredytów i ta bez wątpienia jest najlepsza. Naprawdę jestem zadowolona. Mogłam rozłożyć sobie raty tak aby nie zaburzały mojego miesięcznego budżetu.
wukaaa

Postautor: miron » czwartek 21 cze 2018, 03:44

Trzeba pamiętać, że nawet jeżeli jakaś firma oferuje pożyczki bez BIK, to może sprawdzać inne bazy dłużników, takie jak KRD czy ERIF.
miron

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki