Kredyt na mieszkanie

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Kredyt na mieszkanie

Postautor: Marceli » wtorek 08 kwie 2014, 14:59

Banki teraz trochę przyhamowały z kredytami i to rożnego rodzaju. Co za tym idzie jest trudniej otrzymać go . Dlatego ja wolałem powierzyć szukanie kredytu hipotecznego , doradcy finansowemu. Obliczył moje możliwości i wyszukał kilka ofert z różnych banków. Korzystam z usług Open Finance ponieważ jest to firma długo działająca na naszym rynku , zajmuje czołowe miejsce pośród takich firm . A co najważniejsze dla mnie ilość banków z którymi współpracuje .
Marceli

Postautor: aparat » sobota 26 kwie 2014, 17:25

Współpracuje ze wszystkimi możliwymi bankami?
aparat

Postautor: Joanna.darc » piątek 08 sie 2014, 14:54

Moja mama miała podobną sytuację. Ostatecznie (tak jak powyższe rady) kupiła nowe mieszkanie na kredyt, a stare (zainwestowała w "remont" niewielkie pieniądze) wynajmuje studentom :)
Joanna.darc

Postautor: Mewa » wtorek 26 sie 2014, 14:45

Każdy bank do takiej sytuacji podchodzi inaczej. Dlatego według mnie najlepiej na to pytanie odpowie doradca finansowy . Ponieważ to oni posiadają aktualną wiedzę na temat zabezpieczeń kredytów hipotecznych , jakie żądają poszczególne banki. O ile wiem na naszym rynku największą firma doradczą jest open finance .
Mewa

Postautor: Attyla » środa 27 sie 2014, 13:56

Miałam podobną sytuację jak Ty i zdecydowałam się niewielki remont i wynajmowanie mieszania oraz kupienie nowego. Jak się zdecydujesz na już na zaciągnięcie kredytu to warto kompleksowo porównać oferty składane przez banki bo samemu będzie ciężko przejrzeć wszystkie najsensowniejsze możliwości. Taka porównywarka to np. rankomat.pl - przejrzysty opis warunków, porównuje wiele dostępnych ofert.
Attyla

Postautor: anja87 » środa 24 wrz 2014, 09:12

jak chcecie to na http://comperia.pl/ jest dobra porównywarka kredytów mieszkaniowych - ostatnio też widziałam artykuł z takim rankingiem kredytów hipotecznych i wykazem który jest najlepszy i dlaczego :)
anja87

Postautor: Vitutis » poniedziałek 10 lis 2014, 12:10

No przewagą takich porównywarek jak rankomat jest to, że przedstawi Ci porównanie wszystkich ofert, a nie (jak to bywa w przypadku ofert od "doradców") ofertę na której bedzie miał największą prowizję.
Vitutis

Postautor: frogg » poniedziałek 01 gru 2014, 13:01

100% zgoda z przedmówcą :D sam kiedyś pracowałem jako taki doradca - rzeczywiście - mieliśmy porównanie wszystkich ofert, ale naciski z góry były takie, żeby dawać te najbardziej opłacalne dla nas, nie dla klienta.
frogg

Postautor: Gość » środa 10 gru 2014, 10:23

A czy ten rankomat informuje o wszystkich warunkach ubezpieczenia?
Gość

Postautor: fritki » wtorek 03 lut 2015, 14:30

Tak, jest porównany zakres ubezpieczenia, można nawet online zamówić u niektórych TU
fritki

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki